Nils Extreme

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

NilsExtreme

Marka Nils Extreme powstała na początku lat 90. Zajmuje się produkcją desek, hulajnóg, rolek oraz innych akcesoriów. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i obecnie eksportuje swoje produkty między innymi do takich krajów jak Czechy, Włochy, Niemcy, Belgia, Łotwa oraz Litwa. Nils Extreme produkuje sprzęt zarówno dla młodszych, jak i dla starszych użytkowników, dla których uprawianie sportu jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. 

Rolki NilsExtreme

Rolki to jeden z najpopularniejszych sprzętów tej marki, z szerokim wyborem modeli. Producent podzielił je na kilka kategorii – rolki rekreacyjne, dla dzieci, 2 w 1 z wymienną płozą na łyżwy, slalomowe oraz agresywne. Najbardziej uniwersalny model to rekreacyjne rolki Nils Extreme. Są wyposażone w wielouchwytowy system zapięć, który składa się z paska na rzep, klamry oraz sznurowadeł. Ich płozy powstały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. 
Rolki dla dzieci Nils Extreme występują w różnych kolorach, zarówno w pastelowych, jak i żywych odcieniach. Możliwość regulacji rozmiaru ułatwi dopasowanie do stopy użytkownika. W ofercie znajdują się także zestawy ochronne Nils Extreme, na które składa się kask oraz ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana.

Łyżworolki Nils Extreme posiadają hamulec z najwyższej jakości polipropylenu odpornego na uderzenia. Pozwala on na bezpieczne zatrzymanie, nawet przy dużych prędkościach. W czasie zimy łyżworolki można w łatwy sposób przekształcić w łyżwy poprzez wymianę płóz. 

Deskorolki oraz hulajnogi NilsExtreme – dla fanów akrobacji 

W naszej ofercie znajdują się m.in. zestawy deskorolkowe, longboardy oraz fiszki pennyboard. Deskorolki Nils Extreme są skierowane zarówno do początkujących skaterów, a także do bardziej zaawansowanych użytkowników lubiących jazdę wyczynową. Deck deskorolek jest wykonany z 9-warstwowej sklejki laminowanej, co wspomaga ich wytrzymałość oraz elastyczność. Górną część pokryto czarnym gripem, który zwiększą przyczepność. Aluminiowe trucki, umożliwiające montaż kołek do deski, charakteryzują się szczególną odpornością na uszkodzenia. 

Hulajnogi Nils Extreme występują w wielu modelach – trickowych, transportowych, elektrycznych, miejskich, dziecięcych lub trzykołowych flickerów. Kierownice są pokryte gumowymi rączkami, a ich trzystopniowa regulacja, umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu użytkownika. Hulajnogi tej marki wyróżniają się dwoma amortyzatorami – przednim pionowym oraz tylnym poziomym. Jazda jest bardziej komfortowa, a drgania i wstrząsy zminimalizowane.

Wrotki dla wymagających 

Wrotki Nils Extreme stworzono z oddychającego materiału, który chroni stopy przed otarciami. Ich konstrukcja została oparta o klasyczną budowę buta przeznaczonego do jazdy figurowej. Komfort oraz cichą jazdę zapewniają kauczukowe kółka. Dla bezpieczeństwa przedni hamulec znajduje się w obydwu wrotkach. 

więcej