Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej

Płyty główne

Płyta główna to jeden z najważniejszych elementów komputera. Pełni rolę miejsca, które scala działanie  między innymi takich rzeczy jak BIOS, zasilacz, procesor, pamięć RAM, dysk twardy, urządzenia peryferyjne i karty. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele profesjonalnych płyt, które zadowolą zarówno domowych, jak i profesjonalnych użytkowników komputera.

Płyta główna MSI

Płyta główna MSI jest polecana zarówno podstawowym użytkownikom komputerów, jak i tym zaawansowanym: graczom, programistom, grafikom. Modele marki wyróżnia duża liczba złączy, co ma spore znaczenie przy chęci rozbudowywania sprzętu. Firma, z myślą o ułatwianiu życia użytkownikom DIY, dba także o dobrą lokalizację złączy takich jak SATA czy USB.

Wszystkie płyty główne MSI, które znajdują się w naszej ofercie, przeszły ścisłą kontrolę dotyczącą kompatybilności z ogromną liczbą popularnych peryferii oraz komponentów (kart, procesorów, wentylatorów itd.). Każda z nich otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność z wieloma akcesoriami i częściami, podczas testów mechanicznych potwierdzono też wygodę rozbudowywania komputera.

Płyta główna Gigabyte

Płyta główna Gigabyte, szczególnie pochodząca z serii B450 (czyli wyposażonej w chipset B450), to kolejne dobre rozwiązanie dla graczy. Jest kompatybilna z chętnie wybieranymi gamingowymi procesorami AMD Ryzen 1000, 2000, 3000 i 7000, a przede wszystkim pozytywnie wpływa na wydajność pracy komputera. Szeroki wybór płyt głównych Gigabyte, zarówno z serii B450, jak i pozostałych linii tej marki, zapewnia możliwość znalezienia modelu kompatybilnego z posiadanym komputerem.

Firma Gigabyte w wielu swoich płytach robi ukłon w kierunku „składaczy”, oferując dostęp do licznych złączy. Użytkowników profesjonalnych, a przede wszystkim gamerów, zainteresować mogą produkty z serii Gaming X. Mają powiększony radiator, dzięki czemu zapewniają wysoką wydajność pracy bez przegrzewania sprzętu oraz obsługę wentylatorów PWM i napięciowych. To też wyposażenie w sensory, które rozpoznają błędne podłączenie komponentów, o którym alarmują poprzez zaświecenie odpowiedniej diody.

Oferta Gigabyte to między innymi płyta główna AM4, czyli wyposażona w gniazdo procesora (socket) AM4. Zapewnia wsparcie dla procesorów Ryzen, Athlon oraz poszczególnych APU A-Series i CPU Athlon X4, obsługę PCI-E w wersji 3.0 oraz 4.0, a także aż do 4 modułów DDR.

Jeżeli właśnie budujesz swoją wymarzoną stację komputerową, sprawdź również nasz asortyment mocnych procesorów, w tym najnowszych modeli z serii Ryzen i Intel Core.

więcej

Płyty główne - najczęściej zadawane pytania