Odkurzacze automatyczne Odkurzacze tradycyjne Odkurzacze pionowe Odkurzacze piorące Odkurzacze ręczne


Odkurzacze - tradycyjne, automatyczne, ręczne, pionowe, piorące i wiele innych

Perfekcyjna czystość wymagana nowoczesnych rozwiązań – z tego powodu warto sprawdzić funkcjonalne urządzenia, dzięki którym sprzątanie zamieni się z nudnego obowiązku w prawdziwą frajdę.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znajdziesz rozmaite odkurzacze – automatyczne, pionowe, piorące, tradycyjne, bezworkowe czy ręczne, jak i wiele innych rodzajów. Dzięki tak bogatej ofercie z łatwością dobierzesz coś, co w pełni spełni Twoje wymagania i oczekiwania.

Vileda, Zelmer, Amica, a także Xiaomi i Karcher – odkurzacze tych i wielu innych znanych marek znajdziesz w naszym asortymencie. Współpracując z tymi markami, wiemy, że dostarczamy naszym klientom wyłącznie najlepsze urządzenia do sprzątania i utrzymywania czystości. Dzięki nim nie tylko z łatwością wysprzątasz niemal każdą powierzchnię w domu lub mieszkaniu, ale także zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Mamy coś zarówno dla firm i biur, które pragną zadbać o efektywność sprzątania, a także dla domów i mieszkań, w których często należy sprzątać i przez to zadbać, aby było to jak najwygodniejszy obowiązek.

Różne rodzaje – odkurzacze ręczne, piorące, pionowe, tradycyjne, automatyczne
  • Wygoda jest dla Ciebie na pierwszym miejscu? Jeśli tak, to wybierz nowoczesny odkurzacz automatyczny. Są to zwykle niewielkie urządzenia, bardzo łatwe w obsłudze i konserwacji. Dzięki pojemnym akumulatorom, są w stanie właściwie posprzątać duże mieszkania oraz domy. Sprzęty automatyczne cechuje także kilka trybów pracy. Zainteresowany? Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o tych automatycznych urządzeniach.
  • A może cenisz sobie klasyczne rozwiązania? Jeśli tak, to wybierz tradycyjne odkurzacze, z dodatkowymi, nowoczesnymi funkcjami. Nadal są to modele najpowszechniejsze w naszych domach, bowiem pozwalają na dokładne wyczyszczenie wielu powierzchni. W ofercie mamy tradycyjne odkurzacze bezworkowe, jak i workowe, wyposażone w odpowiednie filtry i funkcje ułatwiające sprzątanie.
  • Zamiast modeli tradycyjnych wiele osób wybiera modele pionowe. Charakteryzują się one kompaktowością – bardzo łatwo je schować choćby w szafie. Oprócz tego są lekkie, ciche oraz mają szereg dodatkowych opcji, takich jak np. zbieranie płynów. Przeczytaj nasz artykuł i sam zdecyduj, czy faktycznie odkurzacze pionowe są lepsze od tradycyjnych?
  • Szukasz czegoś małego? Wybierz odkurzacz ręczny, który doskonale poradzi sobie z usunięciem kurzu domowego, roztoczy, jak i rozlanych płynów czy innych zanieczyszczeń. Te nowoczesne urządzenia są coraz częściej wybierane, ponieważ nie zajmują wiele miejsca, a umożliwiają naprawdę szybkie wyczyszczenie danej powierzchni. Bezprzewodowe urządzenia ręczne świetnie sprawdzają się również do czyszczenia samochodów. Więcej o tych urządzeniach przeczytasz w naszym poradniku, dotyczacym tego, jaki odkurzacz ręczny warto wybrać.
  • Jeśli masz w domu dużo dywanów i wykładzin, to koniecznie zobacz odkurzacze piorące. Są bardzo proste w obsłudze i mają funkcje czyszczenia na sucho lub mycia na mokro. Dzięki temu potrafią właściwie wyczyścić zarówno zwykłą podłogę, jak i dywany czy wykładziny w domu i mieszkaniu. Dodatkowo, sprzęt piorący jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji oraz posiada szereg dodatkowych funkcji, ułatwiających sprzątanie. Sprawdź nasz artykuł, jeśli interesuje Cię jak dobrać idealny odkurzacz piorący.

A to tylko część naszej oferty. Wejdź i zobacz, jakie jeszcze nowoczesne funkcje mogą mieć te urządzenia i ułatw sobie utrzymanie czystości w domu lub mieszkaniu. Zapoznaj się także z naszymi poradnikami i dobierz sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb!

więcej