Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Kolor
Funkcje blendera
  • więcej
Funkcje urządzenia
Pojemność
Regulacja w stopniach
Wyczyść filtry

Marka: philips usuń

Sponsorowane
Blender ręczny ZEEGMA Handy Chef 5w1
Blender ręczny ZEEGMA Handy Chef 5w1 145,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FANEO Finansujący reklamę: FANEO
Vertenz,Blender Ręczny  Titan 50, 1400 W
Vertenz,Blender Ręczny Titan 50, 1400 W 129,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Meester Group Finansujący reklamę: Meester Group

Blendery ręczne

Blendery ręczne to proste, lekkie i poręczne urządzenia kuchenne służące do miksowania owoców, warzyw oraz innych składników. Z pomocą blendera ręcznego można przygotować pełny witamin zdrowy koktajl, a także zupę kremy, hummus, pastę do kanapek, a nawet ciasto do naleśników.

Blendery ręczne - wszechstronne i funkcjonalne 

Blendery ręczne są wygodne w użytkowaniu, proste w obsłudze i łatwo utrzymać je w czystości.  Zajmują mało miejsca. Można je przechowywać w szufladzie lub na dołączonym do urządzenia specjalnym uchwycie, który można przymocować do ściany. 

Blender ręczny składa się z dwóch części. Część centralna to obudowa o ergonomicznym kształcie, która wyposażona jest w przycisk sterujący oraz ewentualną regulację obrotów. Miksująca nasadka z ostrzem wykonana z plastiku lub stali nierdzewnej umożliwia miksowanie pokarmów w dowolnym naczyniu. 

Producenci oferują bogate wersje blenderów ręcznych wyposażonych  w dodatkowe nakładki o różnym zastosowaniu. Niektóre modele, oprócz nakładki z ostrzem, zawierają także przystawkę do puree oraz trzepaczkę ze stali nierdzewnej. Na wyposażeniu może znaleźć się  także malakser z różnymi tarczami przeznaczonymi np. do ścierania produktów, krojenia warzyw w plastry lub słupki. W zestawie często dostępny jest  dodatkowo  pojemny kielich ułatwiający pracę ze sprzętem. 

Blendery ręczne - najważniejsze parametry 

Wybierając blender ręczny, warto zwrócić uwagę na moc urządzenia. Z reguły sprzęty te cechują się nieco mniejszą mocą niż blendery kielichowe. Zamyka się ona zwykle w przedziale 300 - 650 W. Najmocniejsze blenery kielichowe, mogą jednak dysponować mocą nawet do 1000 W. Im większa moc, tym większa efektywność urządzenia i bardziej gładka konsystencja miksowanego pokarmu.

Innym bardzo istotnym parametrem jest jakość i liczba ostrzy. Najlepiej sprawdzą się urządzenia, których ostrza wykonane są ze stali szlachetnej lub nierdzewnej. Najlepiej też, żeby wyposażone były przynajmniej w 4 ostrza. Wtedy można mieć pewność, że blender spełni swoją funkcję i poradzi sobie z miksowaniem twardszych produktów.

Zapoznaj się z szeroką ofertą blenderów ręcznych i wybierz produkt, z którym urozmaicisz swoje codzienne posiłki i ułatwisz codzienną pracę w kuchni!   

więcej