Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Wysokość produktu
Szerokość produktu
Głębokość produktu
Materiał
Bohater
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena
Sposób dostawy (oferta empik)

Bańki mydlane

Bańki mydlane to prosta, a zarazem kreatywna zabawka dla dzieci. Można puszczać je zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, np. podczas przyjęcia urodzinowego czy imprezy z okazji Dnia Dziecka. Nasz asortyment obejmuje produkty do tworzenia baniek mydlanych wielu marek, m.in. Urwiskowo, Tuban, Lean Toys, Simba, TM Toys, Brimarex, Dulcop, My Bubble czy Bańkowa Kraina.

Manualne bańki mydlane dla dzieci

W naszej ofercie znajduje się wiele zestawów do manualnego tworzenia baniek mydlanych, w komplecie z pojemnym zbiorniczkiem oraz ustnikiem. Wystarczy zanurzyć go w płynie, a następnie delikatnie dmuchnąć. Po chwili bańki unoszą się w powietrze i można je łapać.

Jest to ciekawa forma zabawy dla dzieci, która zachęca je do aktywności fizycznej, a także sprzyja rozwijaniu koncentracji oraz dokładności. Pojemniki często są zaprojektowane w motywie bajkowym, np. Świnka Peppa, Simba, Wojownicze Żółwie Nindża, Auta, Myszka Micky czy Spider-Man. Można również znaleźć motywy sportowe, np. z Messim czy z Lewandowskim.

Maszynki do baniek mydlanych

Proponujemy również zabawki do automatycznego tworzenia baniek mydlanych, bez konieczności dmuchania. Najczęściej przyjmują one takie formy jak pistolet do baniek, aparat fotograficzny, miecz, nosorożec, ryba, kosiarka z bańkami mydlanymi czy różnego typu pojazdy, np. traktor, wóz strażacki lub samochód wyścigowy.

Maszynki do baniek mydlanych tworzą i wypuszczają bańki po naciśnięciu guzika, ściągnięciu spustu czy wyciągnięciu miecza. Pozwala to jednorazowo zrobić wiele baniek. Często zabawki te zapewniają dodatkowo różnego typu efekty wizualno-dźwiękowe.

Płyn do baniek mydlanych

W naszym asortymencie można również znaleźć płyn do baniek mydlanych. Jego użycie pozwala tworzyć tęczowe bańki o różnej wielkości i kolorze. Dobrej jakości płyny powinny dobrze się pienić, a także być wydajne oraz bezpieczne dla dzieci i środowiska.

Sprawdź, jak wiele zestawów do tworzenia i puszczania baniek mydlanych znajduje się w naszej ofercie. Wybierz dla swojej pociechy zabawkę, która zapewni jej wiele chwil wesołej zabawy.

więcej

TOP - najczęściej kupowane bańki mydlane