Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Bohater
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Długość ślizgu (cm)

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie dla dzieci to niemal obowiązkowy element wyposażenia każdego placu zabaw.  Możliwość wspinania się, a potem szybkiego zjazdu ze zjeżdżalni nie tylko rozwija motorykę dziecka, koordynację oraz sprawność fizyczną, ale przede wszystkim jest źródłem doskonałej zabawy. W naszej ofercie przygotowaliśmy zjeżdżalnie dla dzieci, które bardzo dobrze sprawdzą się w przydomowych ogródkach, mini salach zabaw oraz dziecięcych pokojach. Są one dostępne w pełnej gamie kolorystycznej oraz w różnych rozmiarach.

Zjeżdżalnie ogrodowe

Nasza propozycja to przede wszystkim zjeżdżalnie ogrodowe o różnych kształtach oraz różnej długości ślizgu. Oferujemy małe, kilkustopniowe zjeżdżalnie o długości do 130 cm przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia, zjeżdżalnie z dłuższym ślizgiem dla dzieci starszych oraz najdłuższe, bo 3-metrowe zjeżdżalnie dla prawdziwych amatorów ślizgania.

Zjeżdżalnie ogrodowe w większości wykonane zostały z lekkiego i jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zjeżdżalnie plastikowe nie blakną pod wpływem działania promieni UV oraz są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co daje im dużą przewagę nad tego typu zabawkami wykonanymi z innych materiałów.

Place zabaw i zjeżdżalnie dla dzieci

W naszej ofercie znalazły się także zjeżdżalnie dla dzieci połączone z mini placami zabaw, które poza samym ślizgiem wyposażone zostały m.in. w huśtawki, tunele, małpie gaje i wiele innych elementów dodatkowo urozmaicających zabawę. Mini place zabaw ze zjeżdżalniami oferujemy w różnych wariantach oraz wielu rozmiarach, dzięki czemu poza ogródkiem, z powodzeniem mogą się one sprawdzić jako element wyposażenia dziecięcych pokoi. W naszej propozycji nie zabrakło także zjeżdżalni dla dzieci, w których standardowe schodki zastąpione zostały mini ścianką wspinaczkową oraz samych ślizgów, które można przytwierdzić do istniejących już konstrukcji np. domku na drzewie lub dziecięcego łóżka.

Sprawdź naszą propozycję zjeżdżalni dla dzieci i wybierz z niej model, który najlepiej sprawdzi się w twoim ogrodzie lub pokoju twojej pociechy.

więcej