Romet

Romet

Firma Romet jest polskim producentem rowerów i działa na rynku już od 1949 roku. Marka słynie z przemyślanych konstrukcji, harmonijnie dobranych części i nowoczesnej stylistyki, wzbogaconych komponentami światowych dostawców, takich jak: Shimano, Sram-Rock Shox, Saturn, Selle Royal, San Marco, Michalin, Kore. Romet produkując rowery, motorowery i motocykle, stał się synonimem jakości, która doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy.  

Z fabryki co roku wyjeżdża około 400 tysięcy rowerów Romet. Marka ta ma silnie ugruntowaną pozycję na rynku, która wynika z historii oraz tradycji, ale nie przestaje spoglądać w przyszłość. Rowery Romet charakteryzują się nowoczesnym designem, który jest odpowiedzią na trendy obowiązujące w stylistyce jednośladów na całym świecie. Marka przeszła ogromną modernizację i chce wytyczać nowe standardy – inspirować nie tylko na rynku jednośladów, ale również w obszarze pojazdów elektrycznych. Romet 6E jest dowodem ciągłego rozwoju firmy.

Rodzaje rowerów Romet

Rowery trekkingowe, rekreacyjne, wyczynowe, czy też miejskie, należą do szerokiego asortymentu marki Romet. Misją firmy jest tworzenie rowerów, które łączą innowacje z doskonałą jakością, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Doświadczenie, wydajność i elastyczność są pomocne w szybkiej reakcji na zróżnicowane potrzeby rynku.

Jednym z czołowych modeli jest Romet Orkan, będący propozycją skierowaną do osób, które dojeżdżają do pracy lub uwielbiają weekendowe wypady za miasto. Wielozadaniowy cross poradzi sobie zarówno na asfalcie, leśnej drodze, czy szutrze. Konstrukcja zbudowana jest z wytrzymałej aluminiowej ramy. Kolejnym kultowym modelem jest rower trekkingowy Romet Gazela. Charakteryzuje się on wysoką uniwersalnością. Można korzystać z niego podczas weekendowych, dwudniowych wycieczek, czy do poruszania się po mieście.

Zalety rowerów Romet

Rowery damskie Romet posiadają nisko osadzony przekrok, który ułatwia wchodzenie i schodzenie. Zazwyczaj wykonany jest z lekkiego stopu aluminium. Geometria ramy została zaprojektowana tak, aby można było przyjąć najbardziej komfortową pozycję. Rowery męskie Romet są skierowane do wielbicieli długich dystansów na nawierzchniach różnego typu. Są kompromisem między mobilnością a sprawnością w terenie. Rowery Romet są gwarancją wysokiej jakości, która ma zadanie zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo i rozrywkę na najwyższym poziomie.

więcej