Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
Liczba sztuk w opakowaniu

Wkłady chłodzące do toreb i lodówek turystycznych

W naszym asortymencie znajdują się wkłady chłodzące różnych producentów, w tym Orion, Plast Team, Kamai, Campingaz czy Thermos. Służą one do chłodzenia żywności w izolowanych pojemnikach i tym samym przedłużania ich świeżości. Można je wykorzystać m.in. podczas pikniku, wycieczki, biwaku czy wypoczynku na plaży.

Wkłady chłodzące do lodówek turystycznych

Wkład chłodzący ma wypełnienie składające się z żelu, wody oraz składnika przyspieszającego proces zamrażania. Umieszcza się go w pojemniku z tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia i zgniatanie, a zarazem zapobiega wyciekaniu wypełnienia. Opakowania wkładów chłodzących nie są toksyczne, dlatego nadają się do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Niektórych produktów można używać wielokrotnie i myć w zmywarce.

Wkład do lodówki turystycznej pozwala znacząco podnieść skuteczność chłodzenia w lodówce turystycznej. Należy w tym celu umieścić go w zamrażarce na kilka godzin, po czym ułożyć na wierzchu produktów żywnościowych lub napojów przechowywanych w lodówce turystycznej. Wkłady mrożące są w stanie efektywnie chłodzić nawet przez kilkanaście godzin. Na rzeczywisty czas wpływa temperatura otoczenia, czas mrożenia oraz światło słoneczne.

Wkłady chłodzące do lodówek turystycznych są dostępne w różnych rozmiarach i pojemności. Pozwala to na ich dostosowanie do wielkości lodówki. Do urządzenia przenośnego warto wybrać stosunkowo lekki wkład mrożący, aby lodówka turystyczna mogła być bez trudu transportowana.

Wkłady chłodzące do torby termicznej

W naszej ofercie dostępne są nie tylko produkty przeznaczone do lodówek turystycznych, lecz także wkłady chłodzące do torby termicznej czy plecaka izolacyjnego. Wiele wkładów ma uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu można chłodzić żywność i napoje w różnych pojemnikach. Każdy wkład działa w podobny sposób, oddając chłód w celu utrzymania optymalnej temperatury potraw i przedłużenia czasu ich świeżości.

Sprawdź znajdujące się w naszym asortymencie wkłady chłodzące do lodówek turystycznych, toreb i innych pojemników izolacyjnych. Wybierz produkt spełniający twoje potrzeby.

więcej