Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
  • więcej
Materiał
  • więcej

Lodówki turystyczne i torby termiczne

Kempingi, plażowanie, wyjazdy na kilkudniowe festiwale – to tylko kilka rodzajów letnich aktywności, podczas których może przydać się funkcjonalna lodówka turystyczna lub łatwa w przenoszeniu torba termiczna. Oba produkty służą przechowywaniu produktów spożywczych w optymalnie niskiej temperaturze, by cieszyć się dostępem do zimnych napojów czy świeżego jogurtu w trakcie podróży.

Proponujemy szeroki wybór minilodówek turystycznych oraz toreb termicznych, a także poręczne wkłady żelowe do lodówki turystycznej odpowiadające za mrożenie bądź chłodzenie produktów.

Przenośna lodówka turystyczna na każdą kieszeń

Mogłoby się wydawać, że tak praktyczny gadżet, jak duża lub mała lodówka turystyczna jest kosztownym akcesorium kempingowym. Takie skojarzenie ma najprawdopodobniej związek z faktem, że klasyczne lodówki kosztują często nawet kilka tysięcy złotych. W rzeczywistości jednak typowo turystyczna lodówka przenośna (czyli na wkłady żelowe lub wypełniane wodą) wymaga zwykle inwestycji na poziomie kilkudziesięciu do 200 zł, zależnie od modelu oraz pojemności.

W naszej ofercie dostępne są także droższe wersje, te są już jednak urządzeniami, a nie akcesoriami chłodzonymi przez wkłady. Wymagają one podłączenia do prądu. Tego rodzaju profesjonalne lodówki turystyczne sprawdzają się np. podczas wyjazdu do domku letniskowego czy podróżowania kamperem.

Aby każdy znalazł coś dla siebie, w naszej ofercie dostępne są zarówno duże lodówki turystyczne o pojemności 30, 40 oraz 50 litrów, jak i te bardziej kompaktowe, mogące pomieścić do 20 lub 10 l żywności oraz napojów. Szczególnie polecamy designerskie lodówki turystyczne marki RetroArt z linii Polarbox w stylu vintage oraz wyjątkowo ekonomiczne modele firmy Eda.

Wygodna torba termiczna na ramię

Torby termiczne na jedzenie pełnią tę samą funkcję, co lodówki turystyczne – ich zadaniem jest utrzymanie żywności i napojów w oczekiwanej przez użytkownika temperaturze. Tym, co je wyróżnia, jest wyposażenie w praktyczny długi pasek umożliwiający wygodniejsze przenoszenie torby termicznej na plażę czy pole kempingowe.

W naszej ofercie dostępne są również kompaktowe śniadaniowe torby termoizolacyjne odpowiednie np. do przechowywania lunchboxów. Z kolei torba termiczna duża na ramię może pomieścić nawet 30 litrów żywności. Osoby szukające designerskich, niedrogich modeli mogą zainteresować torby takich marek, jak Spokey, WINMAX oraz Promis.

Sprawdź również naszą ofertę ekologicznych butelek oraz bidonów turystycznych dostępnych także w wersji termicznej i skomponuj praktyczny zestaw kampingowy dla całej rodziny.

więcej