Sunnylife

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Sunnylife

Marka Sunnylife oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości akcesoriów i części do dronów, w tym także sprzęt foto-video umożliwiający wygodne filmowanie i nagrywanie zdjęć z powietrza podczas lotu drona.

Części i akcesoria do dronów od Sunnylife

W ofercie Sunnylife dostępny jest szeroki wybór komponentów naprawczych do dronów, które umożliwiają samodzielną wymianę uszkodzonych akcesoriów quadcoptera. Wśród nich można znaleźć: śmigła, osłony na śmigła i silnik, nóżki podwozia, lądowiska, lokalizatory, oświetlenie, futerały oraz pokrowce na sprzęt.

  • Komplety śmigieł Sunnylife wyróżniają się lekką konstrukcją, która nie obciąża drona w czasie lotu oraz doskonałym wyważeniem, które gwarantuje odpowiednią sterowność. Dzięki kluczom montażowym dostępnym w zestawach, montaż śmigieł jest szybki, prosty i bezproblemowy.
  • Osłony na śmigła Sunnylife z wbudowanymi nóżkami do lądowania zapobiegają uszkodzeniu elementów podczas upadku lub kolizji drona. Wykonane są z lekkiego i trwałego tworzywa i zapewniają najwyższą jakość lotu. 
  • Nóżki do podwozia umożliwiają podwyższenie drona, co gwarantuje odpowiednią amortyzację oraz łatwiejsze i bezpieczniejsze startowanie lub lądowanie maszyny nawet na twardej i nierównej nawierzchni. Nóżki zakłada się na podstawę quadocoptera i mocuje na zatrzask wraz z osłonami. Dzięki podwyższeniu podwozia, dron stabilnie ląduje na powierzchni, a ryzyko przewrócenia się urządzenia jest zminimalizowane.
  • Osłony silników Sunnylife pozwalają na korzystanie z drona nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Zabezpieczają silnik maszyny przed kurzem, pyłem, deszczem i śniegiem, a dzięki solidnej i trwałej konstrukcji chronią go także przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Maty startowe do dronów Sunnylife wykonane z wodoopronego tworzywa pozwalają na szybki i łatwy start drona oraz miękkie i stabilne lądowanie. Zastosowanie wyraźnej kolorystyki ułatwia nakierowanie drona we właściwy punkt nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Akcesoria foto i video do dronów Sunnylife

W asortymencie marki Sunnylife można znaleźć wiele przydatnych akcesoriów pozwalających na wykonywanie wysokiej jakości nagrań i zdjęć z powietrza. Wśród nich dostępne są uchwyty na tablet, podstawki na telefon lub kamerę, adaptery na smartfon, przewody USB, pokrowce i futerały, a także różne rodzaje filtrów i osłon na obiektywy kamer wykonanych ze szkła hartowanego o dużej odporności na uszkodzenia. Precyzyjnie zaprojektowane filtry Sunnylife zapewniają wysoką jakość obrazu oraz poprawiają kolorystykę wykonywanych filmów lub zdjęć. 

więcej