Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Typ urządzenia
Przeznaczenie
  • więcej

Podstawki, uchwyty i statywy do telefonów

Smartfony mogą służyć m.in. do oglądania filmów, czytania, czy nagrywania materiałów wideo. W wielu czynnościach pomocne mogą się okazać podstawki i uchwyty na telefon. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria takich marek, jak Popsockets, Etuistudio, Joyroom, Xrec, czy Hama.

Funkcje podstawki na telefon

Ekrany smartfonów umożliwiają oglądanie filmów w bardzo dobrej jakości, co czyni z nich kieszonkowe centra rozrywki. Trzymanie urządzenia w ręku podczas długiego seansu może być mało komfortowe. Jedną z głównych funkcji stojaka na telefon jest możliwość ułożenia smartfona w pozycji pozwalającej na wygodne użytkowanie. W zależności od konstrukcji podstawki pod telefon można regulować pozycję urządzenia i jego orientację w pionie oraz poziomie. Niektóre stojaki oferują ruchome ramiona umożliwiające oddalenie telefonu od podstawy akcesorium. Rozróżniamy m.in. stojaki wolnostojące i wyposażone w dedykowane mocowania np. do zaczepienia o krawędź blatu.

Stabilna rejestracja obrazu dzięki statywom na telefon

Oddzielną kategorią są statywy na telefony. Akcesoria tego typu przede wszystkim umożliwiają stabilne rejestrowanie obrazu i wykonywanie precyzyjnych fotografii. Statywy są jednym z podstawowych narzędzi vlogerów nagrywających za pomocą smartfonów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest połączenie statywu ze stojakiem wyposażonym w dodatkowe oświetlenie LED zapewniające jasny kadr. W naszym asortymencie można znaleźć m.in.  stojaki stylizowane na figurki postaci z popkultury i minimalistyczne podstawki pod telefon mocowane bezpośrednio na obudowie smartfona.

Zastosowanie uchwytów na telefon

Uchwyty na telefon dają możliwość umieszczenia smartfona w miejscu pozornie do tego nie przeznaczonym. Jednym z bardziej znanych akcesoriów tego typu jest samochodowy uchwyt na telefon, pozwalający na wygodne korzystanie z nawigacji satelitarnej. Natomiast odpowiednie uchwyty pozwalają na umocowanie telefonów np. na statywach fotograficznych czy powierzchniach pionowych. Taką możliwość oferują m.in. uchwyty marki Popsockets współpracujące z podstawkami mocowanymi na obudowach telefonów.

Przejrzyj nasz asortyment podstawek i uchwytów pod telefon. Wybierz model spełniający twoje potrzeby i ciesz się nowymi możliwościami wykorzystania smartfona.

więcej

Dowiedz się więcej o podstawkach i uchwytach do telefonów i nie tylko

Wszystkie artykuły