Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki edukacyjne dla dzieci 9-12 lat

Kategoria ta obejmuje książki edukacyjne dla dzieci 9, 10, 11 i 12-letnich. Wśród nich znajdują się publikacje zaliczane do popularnych serii, w tym Już czytam po angielsku, Oto Polska, National Geographic Kids, Poznaję i rysuję, Superwiedza, Wysil wzrok, Czytam, rozumiem i wiem, Dla małego nic trudnego, Geniusz w rodzinie, Jak to działa?, Kocham Polskę czy Tajemnice kodowania.

Książki edukacyjne dla 9 i 10 latka

Książka edukacyjna dla dziecka w wieku 9-10 lat powinna zawierać wiele kolorowych ilustracji i treści łączących naukę z zabawą. Mogą w niej znaleźć się m.in. łamigłówki, quizy, zagadki, rebusy, gry edukacyjne, labirynty czy krzyżówki. Publikacje często zawierają także zadania na logiczne myślenie, rozwijanie wyobraźni, spostrzegawczości, koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej, kreatywności czy sprawności manualnej. Pozwalają młodym czytelnikom poznawać otaczający świat, odkrywać nowe pasje i rozwijać talenty. Można także znaleźć pozycje umożliwiające poszerzanie zasobu słownictwa i służące do nauki języków obcych.

Niektóre książki edukacyjne dla dzieci zostały wzbogacone w kolorowe naklejki. Można również znaleźć publikacje z propozycją plac plastycznych, m.in. kolorowania, rysowania, malowania, wycinania, wyklejania czy wykonywania ozdób z papieru.

Książki edukacyjne dla dzieci w wieku 11-12 lat

Nasz asortyment obejmuje także książki edukacyjne dla dzieci w wieku 11-12 lat. Publikacje te często zachęcają ich do przeprowadzania eksperymentów naukowych i odkrywania ciekawostek z różnych dziedzin, w tym matematyki, geografii, biologii, fizyki, astronomii, chemii, historii, ekonomii, informatyki czy sztuki. W niektórych publikacjach znajdują się mapy, wykresy, infografiki, tabele i gry edukacyjne. Książka edukacyjna pozwala poszerzać, sprawdzać oraz utrwalać wiedzę.

Do wyboru są również tytuły przybliżające zasady bezpiecznego korzystania z internetu i pozwalające nauczyć się podstaw programowania. Asortyment obejmuje zarazem pozycje dotyczące budowania asertywnej postawy czy najczęstszych problemów okresu dojrzewania.

Zapoznaj się z naszą ofertą książek edukacyjnych. Wybierz publikację, która zainteresuje twoje dziecko, a także jest dostosowana do jego wieku i możliwości.

więcej