Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

Chicco

Chicco to firma, która już od ponad 60 lat dba o mamy i ich dzieci. Wśród produktów włoskiej marki znajdują się różnorodne akcesoria dla najmłodszych, takie jak fotelik samochodowy, krzesełko do karmienia, wózek spacerówka czy też łóżeczko dostawne Chicco. Dużą popularnością cieszą się także wysokiej jakości zabawki – grzechotki, lalki, przytulanki, instrumenty i gadżety interaktywne. Najważniejsze artykuły dla noworodków, niemowląt i małych dzieci znajdziecie również w ofercie Chicco.

Foteliki Chicco

Na szczególną uwagę zasługują foteliki Chicco. W sprzedaży są dostępne modele dla dzieci o masie od 9 do 36 kg, spełniające normy ECE R 129. Samochodowe akcesoria Chicco zostały wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz Side Safety System, czyli zabezpieczenia przed uderzeniem bocznym. Montaż jest bardzo prosty – fotelik można zainstalować w każdym samochodzie, który posiada 3-punktowe pasy, istnieje także możliwość przymocowania do siedziska za pomocą sztywnych złączy ISOFIX.

Wózki Chicco

Klienci cenią również wózki Chicco wyposażone w siedziska, które da się ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Czym wyróżnia się głęboka spacerówka? Wózek Chicco posiada półsztywną gondolę z miękką wyściółką i duże gumowe opony. Dodatkowo zastosowano w nim specjalny pedał służący do pokonywania trudnej drogi. W zestawie z akcesorium znajdują się szelki zabezpieczające oraz błotniki na tylne koła.

Łóżeczko Chicco do opieki nad maluchem

Interesują was inne artykuły Chicco? Next 2 Me to produkt godny uwagi każdego rodzica. Innowacyjne łóżeczko dostawne z funkcją kołyski posiada opuszczany bok, który można otworzyć jedną ręką. System pozwala chronić malucha, jednocześnie zapewniając mu bliskość mamy i taty. Warto zwrócić uwagę także na Chicco Baby Hug 4w1, czyli łóżko, gondolę, leżaczek i krzesełko w jednym. Gadżet ten jest polecany od dnia narodzin do 3 lat – akcesorium rozwija się razem z dzieckiem.

Nosidełka Chicco i inne akcesoria dla dzieci

Poza wózkami i łóżeczkami warto sprawdzić również inne akcesoria włoskiej marki, np. ergonomiczne nosidełko Chicco opatrzone rekomendacją Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawu Biodrowego. Bardzo popularny jest także grający pchacz Chicco. Gadżet dopinguje dziecko i zachęca je do ćwiczenia techniki chodzenia. Pobudza również rozwój koordynacji ruchowej, kształtuje wrażliwość wizualną i słuchową oraz trenuje zdolność logicznego myślenia.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Chicco

TOP
Chicco, Kask ochronny, 8m+