Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Dla kogo
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Cena
Ocena

Lionelo

Lionelo to polska marka, będąca odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodziców i ich dzieci. Firma w ekspresowym tempie zyskała popularność dzięki szerokiej ofercie akcesoriów łączących w sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i estetykę. Oferta składa się z niezbędnych elementów wyposażenia pierwszych etapów życia dzieci, takich jak wózek Lionelo czy krzesełko do karmienia Lionelo. Produkty wyróżniają się wielofunkcyjnością dostępną w atrakcyjnych cenach.

Dla starszych dzieci marka udostępnia szereg interesujących zabawek, w tym rowerek biegowy Lionelo. Produkty wykonuje z bardzo trwałych i solidnych materiałów, by były odporne i służyły przez długi czas. Głównym założeniem polskiej marki jest dążenie do wzoru jakości i zapewnienie przyjemności z korzystania z jej asortymentu.

Niezbędne akcesoria dziecięce

Dzięki kolekcji Lionelo z łatwością w jednym miejscu można skompletować wyprawkę dla najmłodszych. Można w niej znaleźć szereg niezbędnych elementów wyposażenia o bardzo funkcjonalnym charakterze. Spacerówka Lionelo to model zaawansowany technologicznie, wzbogacony pokrowcem na nóżki, uchwytem na kubek, torbą dla mamy oraz moskitierą. Oferta składa się z wielu propozycji różniących się innowacyjnymi rozwiązaniami i designem.

Dużym atutem marki jest zapewnienie dożywotniej gwarancji oraz produktu zastępczego na czas naprawy. Dzięki temu Lionelo cieszy się dużym zaufaniem współczesnych rodziców. Produkty pozwalają na mnóstwo zastosowań. Łóżeczko turystyczne Lionelo dedykowane jest klientom, ceniącym sobie komfort i wygodę podczas podróży. Zaprojektowane zostało w taki sposób, by gwarantować konstrukcję praktyczną i lekką.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Główną misją polskiej marki Lionelo jest tworzenie artykułów i zabawek o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Foteliki Lionelo wyróżniają się wzmocnionymi konstrukcjami zaprojektowanymi w przemyślany sposób. Wyposażone zostały w dodatkowe elementy ochronne, które sprawdzają się podczas podróży. Firma szczególnie dba o obudowy bez jakichkolwiek ostrych krawędzi, czego potwierdzeniem jest łóżeczko dostawne Lionelo.

Maksymalne bezpieczeństwo zachowane jest także w produkcji atrakcyjnych zabawek, takich jak bujaczki Lionelo. Akcesoria sprawiają dzieciom mnóstwo radości, dając jednocześnie rodzicom poczucie wewnętrznego spokoju podczas korzystania z nich. Asortyment charakteryzuje się możliwością regulacji, łatwym użytkowaniem oraz wszelkiego rodzaju zaawansowanymi standardami bezpieczeństwa.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Lionelo

TOP
Lionelo, rowerek biegowy Bart
4 Lionelo, rowerek biegowy Bart Lionelo
4.3/5
220,00 zł
248,59 zł