Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Dla kogo
Wiek
Kolor
Materiał
  • więcej
Waga dziecka
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Lionelo

Lionelo to polska marka, będąca odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodziców i ich dzieci. Firma w ekspresowym tempie zyskała popularność dzięki szerokiej ofercie akcesoriów łączących w sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i estetykę. Oferta składa się z niezbędnych elementów wyposażenia pierwszych etapów życia dzieci, takich jak wózek Lionelo czy krzesełko do karmienia Lionelo. Produkty wyróżniają się wielofunkcyjnością dostępną w atrakcyjnych cenach.

Dla starszych dzieci marka udostępnia szereg interesujących zabawek, w tym rowerek biegowy Lionelo. Produkty wykonuje z bardzo trwałych i solidnych materiałów, by były odporne i służyły przez długi czas. Głównym założeniem polskiej marki jest dążenie do wzoru jakości i zapewnienie przyjemności z korzystania z jej asortymentu.

Niezbędne akcesoria dziecięce

Dzięki kolekcji Lionelo z łatwością w jednym miejscu można skompletować wyprawkę dla najmłodszych. Można w niej znaleźć szereg niezbędnych elementów wyposażenia o bardzo funkcjonalnym charakterze. Spacerówka Lionelo to model zaawansowany technologicznie, wzbogacony pokrowcem na nóżki, uchwytem na kubek, torbą dla mamy oraz moskitierą. Oferta składa się z wielu propozycji różniących się innowacyjnymi rozwiązaniami i designem.

Dużym atutem marki jest zapewnienie dożywotniej gwarancji oraz produktu zastępczego na czas naprawy. Dzięki temu Lionelo cieszy się dużym zaufaniem współczesnych rodziców. Produkty pozwalają na mnóstwo zastosowań. Łóżeczko turystyczne Lionelo dedykowane jest klientom, ceniącym sobie komfort i wygodę podczas podróży. Zaprojektowane zostało w taki sposób, by gwarantować konstrukcję praktyczną i lekką.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Główną misją polskiej marki Lionelo jest tworzenie artykułów i zabawek o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Foteliki Lionelo wyróżniają się wzmocnionymi konstrukcjami zaprojektowanymi w przemyślany sposób. Wyposażone zostały w dodatkowe elementy ochronne, które sprawdzają się podczas podróży. Firma szczególnie dba o obudowy bez jakichkolwiek ostrych krawędzi, czego potwierdzeniem jest łóżeczko dostawne Lionelo.

Maksymalne bezpieczeństwo zachowane jest także w produkcji atrakcyjnych zabawek, takich jak bujaczki Lionelo. Akcesoria sprawiają dzieciom mnóstwo radości, dając jednocześnie rodzicom poczucie wewnętrznego spokoju podczas korzystania z nich. Asortyment charakteryzuje się możliwością regulacji, łatwym użytkowaniem oraz wszelkiego rodzaju zaawansowanymi standardami bezpieczeństwa.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Lionelo

TOP
Lionelo, Łóżeczko turystyczne, składane Lionelo Stefi Grey White, Szary
8 Lionelo, Łóżeczko turystyczne, składane Lionelo Stefi Grey White, Szary Lionelo
0/5
199,00 zł
Promocja
254,32 zł (-21%)  najniższa cena

254,32 zł (-21%)  cena regularna

TOP
Lionelo, Ida, Torba do wózka  + mata do przewijania + kosmetyczka, Blue Denim, Niebieska
13 Lionelo, Ida, Torba do wózka + mata do przewijania + kosmetyczka, Blue Denim, Niebieska Lionelo
5/5
139,00 zł
Promocja
155,00 zł (-10%)  najniższa cena

162,30 zł (-14%)  cena regularna

TOP
Lionelo, Annet Tour, Wózek spacerowy, duże koła + ocieplacz na nóżki + uchwyt na kubek + moskietiera, Dreamin, Czarny
20 Lionelo, Annet Tour, Wózek spacerowy, duże koła + ocieplacz na nóżki + uchwyt na kubek + moskietiera, Dreamin, Czarny Lionelo
5/5
599,00 zł
Promocja
689,48 zł (-13%)  najniższa cena

689,48 zł (-13%)  cena regularna

TOP
Lionelo, Niania elektroniczna BABYLINE 8.3, WHITE, Biała
25 Lionelo, Niania elektroniczna BABYLINE 8.3, WHITE, Biała Lionelo
0/5
409,99 zł
Promocja
415,00 zł  najniższa cena

415,00 zł  cena regularna

TOP
Lionelo Truus Slim LED, Bramka/Barierka ochronna, zabezpieczająca drzwi, schody, z czujnikiem zmierzchu, rozporowa do 105 cm, Biała
26 Lionelo Truus Slim LED, Bramka/Barierka ochronna, zabezpieczająca drzwi, schody, z czujnikiem zmierzchu, rozporowa do 105 cm, Biała Lionelo
3.8/5
147,99 zł
Promocja
184,99 zł (-20%)  najniższa cena

191,02 zł (-22%)  cena regularna

TOP
Lionelo, Kołyska łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone, Szary
27 Lionelo, Kołyska łóżeczko Lionelo Malin Grey Stone, Szary Lionelo
0/5
279,00 zł
Promocja
329,99 zł (-15%)  najniższa cena

339,24 zł (-17%)  cena regularna