Close

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
Wiek
Kolor
Zapięcie ubrania
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
Cena
Ocena

Close

Close to brytyjska firma oferująca różnorodne produkty dla dzieci. Ich flagowym reprezentantem jest Close Pop-in pielucha wielorazowa. W ofercie Close znalazły się także nosidła, majteczki treningowe, chusteczki wielokrotnego użycia, maty do przewijania oraz inne akcesoria dla rodziców. Wszystko wykonano z materiałów, które są ekologiczne i nie zawierają potencjalnie szkodliwych barwników ani środków chemicznych. Wyroby z bawełny organicznej oraz bambusa są całkowicie bezpieczne dla dziecka.

Pieluchy wielorazowe Close

W Empiku są dostępne w sprzedaży pieluszki Close, w tym także innowacyjna Close Pop-in – pielucha wielorazowa. Artykuł został wykonany z materiałów najwyższej jakości o właściwościach oddychających, antybakteryjnych i antyalergicznych. Wyróżniają go także duże możliwości regulacji wysokości oraz szerokości – pieluszka rośnie razem z dzieckiem. Pieluchy można stosować od narodzin do momentu, gdy maluch nauczy się korzystać z nocnika.

Pieluchy wielorazowe Close mogą być stosowane w ciągu dnia oraz w nocy – specjalne wkłady są dostępne razem z zestawem pieluszek oraz osobno. Zalecane jest, by zmieniać je co trzy godziny. Część zewnętrzna pieluszki Close może być wykorzystywana wielokrotnie, ponieważ absorbujące wkłady montuje się w otulaczu na zatrzaski. Materiał, który ją tworzy, nie niszczy się w praniu. Po odpięciu wkładów otulacz może być stosowany także z klasycznymi pieluszkami tetrowymi.

Close – pieluchy i nie tylko

Co jeszcze znajdziecie w asortymencie firmy Close? Pieluchy nie są jedynym produktem oferowanym przez tę brytyjską markę. Rodzice doceniają także chustonosidła z bawełny organicznej z domieszką stretchu. Artykuł zapewnia odpowiednie wsparcie dla dziecięcej głowy, szyi oraz kręgosłupa i gwarantuje maluszkowi bezpieczną pozycję. Pasy materiału pozwalają na szybkie i optymalne dopasowanie nosidła do dziecka, wygodę poprawiają również dodatkowe przeszycia.

Inne ciekawe akcesorium marki Close to śliniak wyposażony w odpinaną kieszonkę. Produkt pochłania nadmiar wilgoci oraz chroni przed ubrudzeniem się podczas jedzenia. Materiał, z którego został wykonany śliniaczek, jest miękki i przyjemny w dotyku. Warto zainteresować się także zestawem wielorazowych wkładek bambusowych na noc. Pasują one idealnie do pieluch wielorazowych Close. Po prawidłowym zamontowaniu wkładka wygodnie otula pupę malucha i nie dopuszcza do tego, aby pieluszka przeciekła. 

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Close

Kategorie