Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Roboty i ekspresy do mleka

Przygotowywanie zdrowych i pożywnych posiłków dla niemowląt i dzieci jest jednym z codziennych obowiązków każdego rodzica. Aby przyspieszyć i ułatwić rodzicom przygotowanie jedzenia: mleka modyfikowanego, zupek, obiadków, deserów i przekąsek, warto zapoznać się z ofertą urządzeń i akcesoriów, które pozwalają szybko i bezpiecznie ugotować pełnowartościowy posiłek.

W czym przygotować posiłek dla dziecka?

Posiadamy urządzenia do przygotowywania posiłków dla dzieci takie jak: ekspresy do mleka, urządzenia wielofunkcyjne, roboty kuchenne, blendery do zupek, parowary i miksery, rozdrabniacze pokarmu, mieszadełka elektryczne oraz termometry cyfrowe do butelek i jedzenia.

Ekspresy do przygotowywania mleka modyfikowanego np. Beaba, Neno Aqua pozwalają w szybkim czasie przygotować odpowiednią porcję mleka dla maluszka o każdej porze. Dodatkowo można w nich podgrzać mleko mamy, mleko w proszku lub przygotowany posiłek.

Urządzenia wielofunkcyjne np. Beaba służą do gotowania na parze, blendowania, siekania, podgrzewania, rozmrażania posiłków. Ułatwiają samodzielne przygotowywanie dań (zupek, obiadów, deserów) o pożądanej konsystencji w krótkim czasie (10-15 minut).

Blendery do zupek dla dzieci np. Neno Cibo oraz parowar i mikser np. Beaba posiadają funkcję gotowania na parze oraz rozdrabniania pokarmów, dzięki czemu można szybko przygotować odpowiednio rozdrobniony posiłek.

Do czego użyć robota kuchennego?

Roboty kuchenne np. Babymoov, Miniland oprócz funkcji urządzenia wielofunkcyjnego (gotowanie na parze, blendowanie, rozmrażanie itp.) sprawdzają się jako podgrzewacz do butelek i dań oraz jako sterylizator do butelek i akcesoriów dziecięcych.

Podgrzewanie mleka, gotowanie na parze, blendowanie, podgrzewanie czy rozmrażanie posiłków to czynności, które urządzenia do przygotowywania posiłków dla dzieci wykonują w zaledwie kilka-kilkanaście minut. Zadbaj o pełnowartościowe menu dla twojego maluszka i sprawdź naszą ofertę urządzeń oraz akcesoriów, które ułatwią ci przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków.

więcej