Skip Hop

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

Skip Hop

Skip Hop to amerykańska marka założona w 2003 roku w Nowym Jorku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją zabawek i akcesoriów dla małych dzieci, użytecznych także dla rodziców. W jej ofercie znajdują się między innymi popularne maty Skip Hop, dodatki służące uatrakcyjnianiu kąpieli czy ułatwianiu codziennych czynności, takich jak jedzenie i picie, kąpiel itd. Dostępny jest także szeroki wybór komfortowych akcesoriów domowych wspomagających rozwój dziecka.

Małe zoo Skip Hop

Jednymi z czołowych produktów marki Skip Hop są serie tematyczne z motywami zwierząt. Podzielone na kategorie ze względu na gatunek zwierzęcia produkty obejmują rozmaite akcesoria przydatne na co dzień. Praktyczne przedmioty, takie jak Skip Hop termos lub dziecięcy plecak Skip Hop, można wybrać w formie i designie odpowiadającym preferencjom kolorystycznym albo na podstawie ulubionego zwierzątka dzieci. Dostępne są między innymi serie z liskiem, sową, lamą czy jednorożcem. Aby stworzyć miejsce do zabawy, przyda się mata Skip Hop.

W ofercie marki znajduje się również między innymi (także stworzona z atrakcyjnym dla dzieci zwierzęcym motywem) wanienka wieloryb. To złożone, kompleksowe urządzenie, które służy do wspomagania dziecięcej kąpieli na różnych etapach rozwoju. Produkt zawiera regulowane siedzisko, możliwe do przystosowania do aktualnego wzrostu malucha. Skip Hop wanienka, tak jak pozostałe produkty marki, jest wykonana z tworzywa wolnego od szkodliwych substancji rozmaitego typu. Do kąpieli sprawdzą się też puzzle piankowe Skip Hop.

Wygodne jedzenie i spacerowanie z dziećmi

Producent Skip Hop proponuje klientom szereg akcesoriów, które służą usprawnieniu i nadaniu atrakcyjności codziennym czynnościom. W ofercie marki znajduje się między innymi szeroki wybór dziecięcych naczyń przystosowanych do nauki jedzenia. Talerzyki, sztućce i niekapiące kubeczki mogą być używane w domu, a na przykład Skip Hop bidon jest czymś, co przyda się w trakcie spaceru. Podczas wyprawy razem z dzieckiem sprawdzi się również torba Skip Hop, która pomieści wszystkie niezbędne zabawki i akcesoria.

Zabawki edukacyjne Skip Hop

Szereg produktów stanowiących asortyment marki Skip Hop to akcesoria dla dzieci o edukacyjnym charakterze. Skip Hop Playspot (dywan Skip Hop) to maty, które można potraktować jako komfortową wyściółkę podłoża do zabawy. Mata edukacyjna Skip Hop jest z kolei kompleksowym zestawem przedmiotów przeznaczonych do zabawiania małych dzieci. Miękkie i bezpieczne przedmioty mają różne tekstury, wydają dźwięki i przyciągają za pomocą zmysłu wzroku, słuchu i dotyku.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Skip Hop

TOP
Skip Hop, Zabawka interaktywna telefon Selfie
1 Skip Hop, Zabawka interaktywna telefon Selfie Skip Hop
3.9/5
17,00 zł
Promocja
17,99 zł  najniższa cena

51,17 zł  cena regularna

TOP
Zabawka ekspres do kawy Zoo
2 Zabawka ekspres do kawy Zoo Skip Hop
5/5
57,00 zł
Promocja
59,99 zł  najniższa cena

156,82 zł  cena regularna

TOP
Skip Hop, Zabawka Zróbmy smoothie Zoo
TOP
Skip Hop, zabawka zręcznościowa Wędka Zoo Lisek
5 Skip Hop, zabawka zręcznościowa Wędka Zoo Lisek Skip Hop
4/5
12,00 zł
Promocja
12,99 zł  najniższa cena

28,69 zł  cena regularna

TOP
Układanka magiczne babeczki Zoo
12 Układanka magiczne babeczki Zoo Skip Hop
5/5
35,99 zł
Megacena
34,19 zł
TOP
Skip Hop, Plecak dla dzieci Spark Style Rakieta
20 Skip Hop, Plecak dla dzieci Spark Style Rakieta Skip Hop
0/5
81,99 zł
Promocja
102,99 zł (-20%)  najniższa cena

142,08 zł (-42%)  cena regularna

Kategorie

Kolekcje