Filtruj
Kategorie
Seria
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Empik Premium
Polecane
Waga dziecka
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Pampers

Dla każdego rodzica dobro i komfort dziecka są najważniejsze. Kiedy maluchom jest dobrze  – wszyscy wokół się cieszą. Dzieciom najlepiej jest wtedy, gdy czują się bezpiecznie i wygodnie. Pampersy to odpowiednia ochrona dla maluszka. Dziecko czuje się w nich dobrze, bo ma sucho i przyjemnie.

Dlaczego Produkty Pampers?

Pampersy posiadają dodatkową chłonną warstwę, która jest przyjazna dla najmłodszych i nie powoduje podrażnień. Miękka wygodna wyściółka Pampers Premium Care równomiernie odprowadza wilgoć i nie powoduje dyskomfortu u dziecka. Pieluszki Pampers wykonane są z delikatnych materiałów i dlatego są właściwe dla wrażliwej skóry malucha.

Dzięki miękkim rozciągliwym boczkom pieluszka nie przesuwa się, a dziecko jest ciągle uśmiechnięte. Delikatnie dostosowując się do brzuszka dziecka, zapewnia właściwe dopasowanie pieluszki. Elastyczne boczki zapewniają swobodę ruchów malucha, co powoduje komfort i wygodę.

Chusteczki Pampers  –  ochrona wrażliwej skóry

Perfekcyjne wykonanie pampersów zapewnia suchość i przewiewność nawet do 12 godzin. Produkty Pampers przeznaczone są dla maluchów już od pierwszych dni życia. Bezpieczne pieluszki Pampers Pure w połączeniu z przebadanymi przez dermatologów i pediatrów chusteczkami Pampers to właściwe połączenie dla noworodka już w pierwszych godzinach po przyjściu na świat. Chusteczki Pampers opracowane są tak, by chronić i oczyszczać wrażliwą skórę najmłodszych. Dzięki ich stosowaniu utrzymane jest naturalne pH skóry dziecka i nie ma mowy o podrażnionych miejscach wrażliwych u najmłodszych. Wykonane w 99% ze składników pochodzenia naturalnego pozostawiają skórę miękką i jedwabiście gładką, jednocześnie nie powodując uczucia przetłuszczenia.

Pieluchomajtki Pampers

Dla maluchów, które zaczynają ruszać w świat na własnych nogach, stworzone zostały pieluchomajtki Pampers, w których dziecko chętnie pójdzie poznawać swoje otoczenie. To odpowiedni produkt dla szkraba.  Nie krępuje on w żaden sposób ruchów dziecka, zapewniając mu komfort i swobodę przez cały czas zabawy. Kolorowe nadruki będą cieszyć oko malucha, a zatroskany rodzic doceni wskaźnik wilgotności, który podpowie mu, kiedy czas na zmianę pieluszki.

Wszystkie produkty Pampers są dokładnie przebadane dermatologicznie i rekomendowane przez zadowolonych rodziców. Współpraca z najlepszymi ekspertami oraz długoletnia praca nad jakością Pampersów zaowocowała powstaniem produktów o niepowtarzalnej jakości.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Pampers

TOP
Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 5, Junior, 11-16 kg, 110 szt.
16 Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 5, Junior, 11-16 kg, 110 szt. Pampers
4.6/5
149,98 zł
Promocja
149,98 zł  najniższa cena

 cena regularna

TOP
Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 3, Midi, 6-10 kg, 152 szt.
27 Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 3, Midi, 6-10 kg, 152 szt. Pampers
5/5
149,98 zł
Promocja
151,99 zł  najniższa cena

153,17 zł  cena regularna

TOP
Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 4, Maxi, 9-14 kg, 132 szt.
30 Pampers, Active Baby, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 4, Maxi, 9-14 kg, 132 szt. Pampers
4.8/5
149,98 zł
Promocja
149,98 zł  najniższa cena

 cena regularna