Filtruj
Kategorie
Pieluchy i akcesoria
Marka
  • więcej
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Pieluchy wielorazowe

Ekologiczne, bezpieczne i higieniczne – to podstawowe cechy pieluch wielorazowych. W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych produktów znanych i cenionych marek m.in. Pupuś, Close, Snappi oraz Megabi.

Pieluszki wielorazowe flanelowe i bawełniane

Dzięki wysokiej jakości materiałom, pieluszki wielorazowe są miłe w dotyku i wygodne w noszeniu. Dopasowanie do kształtów dziecka i możliwość rośnięcia pieluszki razem z maluchem sprawiają, że jednorazowy zakup może posłużyć nawet przez wiele lat. Z kolei umożliwienie dopływu powietrza do zapieluszkowanej skóry nawet po zamoczeniu pieluchy wielorazowej pomaga w przeciwdziałaniu alergiom czy odparzeniom. Gdy nadchodzi moment wymiany pieluszki wielorazowej, wystarczy ją wstawić do pralki w warunkach zgodnymi z zaleceniami producenta, a następnie wysuszyć, aby była gotowa na kolejny dzień z życia dziecka.

Wkłady do pieluszek wielorazowych

Czasami rodzice preferują „wielorazówki” z wymiennymi wkładami. Przykładowe wkłady do pieluch wielorazowych z reguły odznaczają się wielowarstwowością, chłonnością i hipoalergicznością. W asortymencie znaleźć można również ekologiczne wkłady, np. z bambusa. Ich wymiana jest łatwa zarówno w domu, jak i „w trasie”, dzięki czemu dbałość o higienę dziecka nie jest sporym wyzwaniem nawet w najbardziej polowych warunkach. 

Przejrzyj ofertę pieluch wielorazowych i wybierz te, które najbardziej odzwierciedlają charakter Twojej pociechy.

więcej

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego

Pieluchy wielorazowe – najczęściej zadawane pytania