Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Majtki treningowe

Majtki treningowe ułatwiają dziecku zrezygnowanie z noszenia pieluszek i motywują do korzystania z nocnika. W naszym asortymencie znajdują się treningowe majtki znanych marek, w tym Zoocchini, Huggies, Mila czy Close.

Majteczki treningowe zabezpieczające przed przeciekaniem

Główną rolą majtek treningowych jest zabezpieczanie przed wydostawaniem się moczu na zewnątrz bielizny. Warstwę ochroną stanowi chłonny materiał frotte. Majtki takie chłoną mocz i są w dużym stopniu nieprzepuszczalne. Miękkie wypełnienie pozostawia jednak poczucie wilgoci, co motywuje dziecko do korzystania z nocnika. Niektóre modele bielizny treningowej mają dodatkową warstwę nieprzemakalnego tworzywa PUL.

Majteczki treningowe dla dzieci cechują się identycznym krojem jak klasyczna bielizna. Najczęściej znajdują się na nich kolorowe nadruki lub wyszywane hafty z atrakcyjnymi dla malucha wzorami, np. zwierzątek, kwiatków czy pojazdów. W naszym asortymencie można znaleźć majtki do treningu siadania na nocnik m.in. z rybką, delfinem, żyrafą, słonikiem, sową, owieczką, kotkiem, pieskiem, liskiem, lwem, dinozaurem, syrenką, żabką, krokodylem, samochodem czy skuterem. Bielizna ta jest dostępna w różnych kolorach, dlatego z łatwością można ją dobrać zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Komfortowe majtki treningowe dla dziecka

Maluch powinien mieć możliwość łatwego zakładania i zdejmowania majtek do nauki korzystania z nocnika. Dlatego tego typu bielizna dziecięca dostępna w naszej ofercie zawiera elastyczne boki, zapięcia, gumki, sznureczki czy paski. Majteczki treningowe odprowadzają nadmiar gromadzonej wilgoci na zewnątrz, dzięki czemu zapobiegają uczuciu dyskomfortu u dziecka. Powinny być uszyte z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który nie uwiera oraz nie powoduje otarć delikatnej skóry.

Popularne marki majtek treningowych

Firma Huggies proponuje majtki treningowe na noc, które pozwalają maluchom na komfortowy sen podczas fazy moczenia nocnego.  Pieluchomajtki Huggies zostały zaprojektowane tak, aby bardziej przypominały bieliznę.

Pupuś majtki treningowe są szyte w Polsce z rodzimych materiałów. Wszystkie tkaniny, których używa marka posiadają certyfikat Oeko Tex. Majteczki treningowe Pupuś posiadają także funkcjonalną kieszonkę na dodatkowy wkład.

Zoocchini majtki treningowe charakteryzują się kolorowymi nadrukami zwierzątek. Wiele z nich posiada takżde wyszywane haftki, co sprawia, że są to idealne majtki treningowe dla dziewczynki.

Majtki treningowe Close z nadrukami ptaków, zwierząt i natury występują zarówno w wersji na noc, jak i na dzień. Wersja na noc posiada nieco inny fason niż majtki treningowe na dzień, grubszy wkład lepiej zabezpiecza pociechę podczas snu.

Przejrzyj nasz asortyment majtek treningowych i wybierz pierwszą parę bielizny dla swojego dziecka. Majteczki takie pomogą mu pożegnać się z pieluchą i skutecznie zabezpieczą przed przeciekaniem, zarówno dniem, jak i nocą.

więcej

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego

Majtki treningowe dla dzieci – najczęściej zadawane pytania