Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wiek
  • więcej
Seria
  • więcej

Kąpiel dziecka

W naszym asortymencie znajdują się liczne produkty do kąpieli dla dzieci. Są to m.in. leżaki, krzesełka, wanienki, stojaki, maty antypoślizgowe, myjki, gąbki, ręczniki, zabawki czy kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów. W kategorii „kąpiel” można wybierać spośród produktów wielu popularnych marek, w tym Babymatex, Sensillo, Tega Baby, Faro, Carbotex, Babyono, Canpol Babies, Samiboo, Akuku czy Mówisz i masz.

Leżaki, krzesełka, stojaki i wanienki do kąpieli

Kategoria ta obejmuje wiele modeli produktów, które pozwalają rodzicom w wygodny i bezpieczny sposób kąpać swoje pociechy. Krzesełka, leżaki, wanienki czy krzesełka do kąpieli powinny mieć odpowiednio wyprofilowany kształt. Niektóre tego typu akcesoria do kąpieli z naszego asortymentu są również wyposażone w antypoślizgowe nóżki czy podkładki, blokadę przed samoistnym złożeniem, a także stojak umożliwiający kąpanie dziecka na wygodnej wysokości.

Maty antypoślizgowe do kąpieli

Maty do kąpieli mają specjalne przyssawki, które redukują ryzyko poślizgnięcia w trakcie kąpania. Powstają z antypoślizgowego materiału, który szybko schnie i nie gromadzi pleśni. Niektóre dziecięce maty kąpielowe przyjmują interesujący dla malucha kształt, np. kaczuszki, delfina, wieloryba, konika morskiego, rybki, kwiatuszków czy puzzli. Można także znaleźć maty antypoślizgowe, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury.

Zabawki do kąpieli

Wśród zabawek do kąpieli dla dziecka można znaleźć m.in. kubeczki, wiaderka, psikawki wodne, zestawy do łowienia zabawek, puzzle, książeczki wodne, kredki, figurki, karty, łodzie, kaczuszki, rybki i inne zabawkowe zwierzątka. W uporządkowaniu zabawek pomogą organizery.

Kosmetyki do kąpieli dla dzieci

Oferta obejmuje również produkty do kąpieli dla dzieci do mycia ciała oraz włosów. Są to m.in. żele, mleczka, olejki, emulsje, szampony, odżywki czy mydła do kąpieli. Rodzic może także wybrać dla swojego dziecka gąbki i myjki do kąpieli, np. w formie rękawicy. Myjki są wykonane z różnych materiałów, np. bambusa czy silikonu.

Ręczniki dziecięce do kąpieli

W kategorii tej znajdują się ręczniki niemowlęce oraz przeznaczone dla starszych dzieci. Do wyboru jest wiele ręczników, które są miękkie, przyjemne w dotyku, ciepłe i dobrze chłoną wodę. Niektóre ręczniki dziecięce są zaprojektowane w motywie bohaterów popularnych filmów animowanych, m.in. Myszka Miki.

Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów do kąpieli i pozwól przekonać się twojemu dziecku, że kąpiel może być samą przyjemnością.

więcej