/ dziecko i mama
/ Pieluchy i akcesoria

/ Nocniki i nakładki sedesowe

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Nocniki i nakładki

Nakładki sedesowe i nocniki to wielki krok dla malucha ku jego samodzielności. W naszej ofercie znajdują się nocniki i nakładki na toaletę znanych i cenionych marek np. BabyBjorn czy też Fisher Price.

Nauka korzystania z toalety krok po kroku

Nauka korzystania z toalety to jednak proces, który wymaga czasu, cierpliwości i wytrwałości zarówno ze strony dziecka, jak i rodzica. W pierwszej kolejności warto zaopatrzeć się w odpowiedni nocnik, który zachęci dziecko do jego używania. Po opanowaniu umiejętności korzystania z nocnika, przychodzi czas na nakładkę na sedes. Produkt ten zapewni dziecku komfort i wygodę do momentu, w którym będzie na tyle duże, aby samodzielnie móc korzystać z toalety bez nakładki. 

Różne rodzaje nocników

Najprostszym i najbardziej popularnym rodzajem nocnika jest ten podstawowy. Ma on klasyczny kształt, przypominający miniaturę sedesu. Nocnik podstawowy jest zazwyczaj wykonany z tworzywa sztucznego, łatwego do utrzymania w czystości. Można go kupić w różnych kolorach i wzorach. Do popularnych produktów w tej kategorii można zaliczyć m.in. nocnik psi patrol.

Dla niektórych dzieci nauka korzystania z nocnika może być stresująca i nieprzyjemna. Aby ułatwić dziecku proces, można skorzystać z nocnika grającego. Nocnik interaktywny emituje dźwięki i migające światła, które mają uspokoić dziecko i zmotywować je do korzystania z nocnika. Przykładem takiego produktu jest nocnik Fisher Price, który nagradza dziecko wesołymi melodiami gdy maluch naciśnie spłuczkę. Nocnik grający sprawi także, że nauka zamieni się w zabawę. 

Nocnik turystyczny z kolei będzie dobrym rozwiązaniem podczas podróży. Taki nocnik z wyjmowanym wkładem jest łatwiejszy w utrzymaniu w czystości, ponieważ wystarczy po skorzystaniu wyjąć z niego zużyty woreczek.

Nakładki na sedes

Nakładki na sedes to praktyczny gadżet, który umożliwia łatwe i szybkie dopasowanie toalety do małego użytkownika. W naszym asortymencie występują zarówno klasyczne nakładki na sedes, jak i takie, które zawierają dodatkowe funkcje. Nakładka na sedes z drabinką ułatwi dziecku siadanie na toalecie oraz schodzenie z niej. Miękka nakłądka na WC z kolei zapewni komfort użytkowania i zachęci malucha, który nie lubi siedzieć na zimnych powierzchniach.

Niezależnie od tego czy maluch jest na pierwszym etapie nauki korzystania z toalety, czy potrzebuje jedynie małego wsparcia w tej czynności, w naszym asortymencie znajdą się produkty na każdą potrzebę. 

więcej

Strefa marek

Dziecko - warto wiedzieć

Podobne do ostatnio oglądanego

Nocniki i nakładki na sedes – najczęściej zadawane pytania