Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Dla kogo
Kolor
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Pojemniki i worki na pieluchy

Pojemniki i worki na pieluchy pomagają rodzicom małych dzieci zadbać o higienę w mieszkaniu. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych marek, m.in. Korbell, Akuku, Magic, Tommee Tippee, Colorstories, Beaming Baby, Angelcare, Sangenic, Ubbi, Lassig, Close czy 3 Sprouts. Do wyboru są nie tylko pojemniki na pieluchy, lecz także na inne podręczne artykuły dziecięce.

Kosze na pieluchy

W kategorii tej można znaleźć kosze na zużyte pieluchy. Ich zadaniem jest ochrona przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami – nie uwalniają się one zarówno po umieszczeniu pieluchy w pojemniku, jak i podczas jego opróżniania. Kosze takie są szczelne za sprawą odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji. Można w nich umieszczać nie tylko pieluchy, lecz także inne odpady oraz śmieci.

Korzystanie z takich pojemników jest wygodne – niektóre modele umożliwiają obsługę jedną ręką. Można również znaleźć produkty wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi, uchwyt do przenoszenia czy nożyk do obcinania worka. Kosze na pieluszki z naszej oferty są przystosowane zarówno do używania wkładów, jak i worków foliowych.

Wkłady i worki do pojemników na pieluszki

Nasz asortyment obejmuje również wkłady i worki na pieluchy, które można umieszczać w pojemnikach. Wkłady na pieluchy cechują się sporą pojemnością – jeden mieści nawet ponad 100 pieluszek. Do wyboru są także worki foliowe okryte antybakteryjną powłoką i neutralizujące brzydkie wonie. W ofercie można znaleźć worki z wielowarstwowej folii, które cechują się zwiększona odpornością na rozerwanie.

Organizery na pieluchy i nie tylko

Przenośne organizery na pieluszki to praktyczne produkty, dzięki którym rodzic może zabrać w podróż czy na spacer sporą liczbę pieluch, a także inne artykuły, np. kosmetyki do pielęgnacji, butelkę, smoczek, śliniaczek, chusteczki higieniczne czy skarpetki. Organizer powinien zawierać pojemne przegrody i kieszenie, a także być wyposażony w wygodny uchwyt do przenoszenia.

Przejrzyj naszą ofertę pojemników, worków oraz organizerów na pieluchy i wybierz model, który najbardziej przypadnie ci do gustu.

więcej

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego

Czytaj więcej o pieluszkach i akcesoriach dla dzieci!

Wszystkie artykuły