Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Bella Baby Happy

Bella Baby Happy to marka należąca do Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych. Powstała w 2000 roku, kiedy na rynku pojawiły się jednorazowe pieluszki dla dzieci dostępne w trzech rozmiarach. W kolejnych latach oferta była poszerzana o kolejne produkty, m.in. chusteczki nasączane, pieluchomajtki, podkłady do przewijania czy kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów.

Pieluszki jednorazowe dla dzieci

Pieluszki jednorazowe Bella Baby Happy pozwalają dziecku zachować poczucie suchości przez całą noc. Stanowi to zasługę odpowiednio zaprojektowanego wkładu chłonnego z włókien celulozowych. Wykazują one właściwości chłonne, dzięki czemu skutecznie wchłaniają i zatrzymują ciecz, utrzymując ją z dala od skóry malucha. W pochłanianiu wilgoci pomaga również superabsorbent, który jednocześnie działa antybakteryjnie i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami.

Pieluszki Happy zawierają również włókninę poliestrową, której zadaniem jest rozprowadzanie cieszy w głąb wkładu chłonnego. Rodzic o konieczności wymiany pieluszki zostanie poinformowany za sprawą indykatora wilgotności – umieszczonego na froncie pieluszki paska, który zmienia barwę z żółtej na niebieską po kontakcie z cieczą.

Pieluszki Bella Baby Happy zapewniają dziecku duży komfort również dlatego, że są miękkie, przyjemne w dotyku i nie powodują podrażnień. Producent zastosował w nich również technologię Air Flow, dzięki czemu są lekkie, przewiewne i chronią przed odparzeniami.

Zaletą pieluszek Happy jest także możliwość ich łatwego dopasowania do ciała dziecka, co wpływa na łatwość zakładania oraz zachowanie swobody ruchów. W produktach tych zastosowano m.in. elastyczne uszy Flexi-Fit oraz przędzę elastomerową wokół nóżek i w kroczu, która chroni przed wyciekami w okolicach pachwin. W asortymencie znajdują się specjalne pieluszki Happy dla wcześniaków. Są to produkty wyposażone w wycięcie na kikut pępowiny.

Pieluchomajtki

Marka Bella Baby Happy obejmuje także chłonne pieluchomajtki, przeznaczone dla dzieci raczkujących oraz podejmujących pierwsze próby samodzielnego chodzenia. Można je w łatwy sposób zakładać na bieliznę i zdejmować przy użyciu jednego ruchu Easy on/Easy off. W dopasowaniu pieluchomajtek pomagają elastyczne falbanki wokół nóżek.

Chusteczki nasączane i kosmetyki

Do wyboru są również nasączane chusteczki do oczyszczania i pielęgnacji ciała. Cechują się one neutralnym pH, są miękkie, delikatne oraz bezpieczne dla dziecka. Pomagają nawilżyć skórę, a zarazem łagodzą podrażnienia.

W asortymencie znajdują się także kosmetyki dla dziecka i mamy, m.in. kremy, oliwki czy żele do ciała oraz włosów. Są to preparaty pielęgnacyjne, które odżywiają, natłuszczają, nawilżają i zmiękczają skórę. Niektóre kosmetyki działają również przeciwzapalnie, antybakteryjnie i grzybobójczo.

Zapoznaj się z ofertą produktów marki Bella Baby Happy, które pomogą ci otoczyć swoją pociechę troskliwą opieką, zadbać o jej bezpieczeństwo i poczucie komfortu.

więcej

Dowiedz się więcej o pieluszkach dla dzieci i innych

Wszystkie artykuły