Babyono

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

BabyOno

Akcesoria dziecięce pełnią szczególnie ważne funkcje w pierwszych miesiącach życia malucha – pomagają zapewnić mu bezpieczeństwo, komfort, a także zorganizować zabawę. Jeśli zdecydujecie się na wybór renomowanej marki, takiej jak BabyOno, zagwarantujecie sobie ogromne wsparcie w codziennych obowiązkach związanych z opieką nad dzieckiem. Materiały wysokiej jakości, z których wyprodukowane zostały na przykład pieluszki muślinowe BabyOno lub przyjemna w dotyku gąbka do kąpieli, zagwarantują Waszemu maluszkowi komfort i wygodę na każdym etapie pielęgnacji.

Akcesoria i zabawki dla dziecka w każdym wieku

Z pewnością zdajecie sobie sprawę, że akcesoria dziecięce powinny być przede wszystkim praktyczne. Marka BabyOno dba nie tylko o funkcjonalność swoich produktów, lecz także o ich estetykę, dzięki czemu cieszą one oko zarówno rodziców, jaki i dziecka, które doświadcza przyjemnych bodźców wzrokowych już w pierwszych miesiącach życia. W ofercie znajdziecie m.in. przytulanki, puzzle piankowe z literkami oraz maty edukacyjne. W czasie niemowlęcym należy również pamiętać o komforcie matki, który można zwiększyć przy pomocy specjalnego biustonosza do karmienia BabyOno w odpowiednim rozmiarze.

Radosny okres rodzicielstwa z niezbędnym wyposażeniem

Szczególnie istotną kwestią w trakcie rozwoju psychomotorycznego dziecka jest miejsce, w którym niemowlę spędza najwięcej czasu, czyli wygodne łóżeczko, a także dodatki ułatwiające zachowanie odpowiedniej pozycji podczas snu. Zwróćcie zatem uwagę na wszelkiego rodzaju poduszki w ergonomicznych kształtach i solidne materace. Podczas spacerów, które stanowią równie ważny element rozwoju, niezbędne akcesoria dziecięce, takie jak zabawki i artykuły higieniczne, pomieści torba BabyOno.

Aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo malucha, warto rozważyć zakup dodatkowego sprzętu – tutaj dobrze sprawdzi się niania BabyOno. Dzięki niej, niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie, jesteście w stanie usłyszeć, czy dziecko się obudziło i potrzebuje Waszej uwagi. Innym akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie karmienie, jest podgrzewacz BabyOno z funkcją sterylizacji, pozwalający na stopniowe podgrzanie pokarmu w kąpieli wodnej, zachowując przy tym jego wartości odżywcze. W ofercie sklepu znajduje się także m.in. komfortowy laktator oraz wkładki laktacyjne, które z pewnością wpłyną pozytywnie na komfort matki podczas karmienia.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Babyono

TOP
BabyOno, Coco, Torba Dla Mamy Do Wózka, 1516
1 BabyOno, Coco, Torba Dla Mamy Do Wózka, 1516 BabyOno
4.9/5
124,99 zł
Promocja
125,99 zł  najniższa cena

125,99 zł  cena regularna

Kategorie