Bezkompromisowy „Kler” w reżyserii Wojtka Smarzowskiego przyciągnął przed duże ekrany rekordową liczbę kinomanów, odbijając się szerokim echem jeszcze wiele miesięcy po premierze. Obraz głęboko poruszył polskich widzów i stał się przedmiotem debaty, w której głos zabrał niemal każdy wielbiciel kina. Sukces filmu pieczętuje ogromna popularność wśród widzów małego ekranu i kolejna przyznana nagroda – Bestseller Empiku 2019. Poznajcie czołową piątkę filmów fabularnych (w kolejności alfabetycznej), po które najchętniej sięgaliście w Empiku w 2019 roku! To te fabuły królowały na ekranach w Waszych domach.

Wielbiciele filmów animowanych najczęściej wybierali w ubiegłym roku w Empiku kontynuację przebojowej serii - „Jak wytresować smoka 3” w reżyserii Deana DeBlois. Od premiery pierwszej części historii o empatycznym Wikingu i jego skrzydlatym przyjacielu, filmowa saga z każdą kolejną odsłoną wywołuje entuzjastyczne reakcje widzów i krytyków. Popularność najnowszej części nie zaskakuje – obraz dostarcza mnóstwo rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Poznajcie top 5 filmów animowanych (w kolejności alfabetycznej), które najczęściej wybieraliście w 2019 roku! To te animowane historie były najpopularniejsze w 2019 roku.

Regulamin konkursu „Bestsellery empiku 2018”

Partner medialny:
Sponsor gali:
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.