13 lutego 2019, godz. 20:15 - transmisja na żywo w TVN

Do Gali zostało:
dni
godzin
minut
sekund

Miliony pasjonatów literatury, muzyki i filmu, którzy odwiedzili nasze salony i sklep empik.com w 2018 roku poprzez swoje codzienne wybory „głosowali” w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Jakie książki, płyty, filmy były najchętniej wybierane w ciągu minionych 12 miesięcy? Którzy twórcy stali się architektami wielkiego kulturalnego miasta, w którym żyją inspiracje, marzenia, pasje? Czyja twórczość wpływała na odbiorców i budowała ich? Zwycięzców poznamy podczas gali Bestsellerów Empiku 2018!

Transmisja na żywo w telewizji TVN 13 lutego 2019 roku oraz na tej stronie! Już teraz sprawdźcie kto jest wśród nominowanych w poszczególnych kategoriach (TOP 5) i ma szansę na statuetkę Bestsellera Empiku 2018.

Wydarzenie roku 2018

Wszystko co szczególnie ciekawi, wkręca, wzrusza, porusza, napędza, zapiera dech w piersiach! Tym kierowaliśmy się, wskazując 5 nominacji do nagrody Wydarzenie Roku! To najbardziej inspirujące momenty kulturalne ubiegłego roku - wydarzenia, zjawiska, projekty, akcje, ale i sami twórcy, obok których nie można przejść obojętnie. Wybór zwycięzcy należy do Was! Możecie głosować do 27 stycznia – codziennie! Jeśli uzasadnicie swój wybór, macie szansę zdobyć w konkursie zaproszenia na 20. galę Bestsellerów Empiku! Czeka 5 podwójnych wejściówek!

WYDARZENIE ROKU 2018

Proszę czekać trwa ładowanie danych...

Brak wyników
Proszę czekać trwa ładowanie danych...
Pozostałe nominacje - obraz

Aktualności

Czytaj więcej

Regulamin konkursu „Bestsellery empiku 2018”

Partner medialny:
Sponsor gali:
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.