4 lutego 2020 roku

19:30 relacja z czerwonego dywanu
/ empikcom
20:15 transmisja w
Do gali pozostało:
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund

TOP5 | Bestsellery Empiku 2019

Bestsellery Empiku to coroczne nagrody dla twórców najpopularniejszych w Polsce książek, płyt i filmów. Są swoistym barometrem zainteresowań odbiorców - pokazują, co Polacy czytają, jakiej muzyki słuchają i jakie filmy oglądają na małym ekranie. Ich codzienne wybory w salonach Empik i na Empik.com to rocznie blisko 40 milionów głosów na konkretne produkty i twórców. To wszystko sprawia, że to największy na polskim rynku plebiscyt kulturalny.

Książka:
Literatura piękna, Literatura obyczajowa, Literatura dla dzieci
Kryminał/sensacja/thriller, Audiobook

Muzyka:
Pop/rock, Hip-hop, Muzyka filmowa

Film:
Film fabularny, Film animowany

Team

NOMINACJE | Odkrycia Empiku 2019

Odkrycia Empiku 2019 to nagrody przyznawane obiecującym i wyróżniającym się twórcom za ważne dokonania artystyczne oraz wyjątkowe, znaczące dla rozwoju kultury dzieła. Celem nagród jest wskazywanie szerokiej publiczności pisarzy, muzyków i reżyserów oryginalnych, wszechstronnych i bezkompromisowych, którzy odważnie sięgają po nowe rozwiązania, kreują indywidualny język, a czasem wręcz na nowo definiują dziedzinę, którą się zajmują.

JURY | Odkrycia Empiku 2019

Nominowanych i laureatów nagrody Odkrycia Empiku 2019 wskaże w każdej z kategorii pięcioosobowe jury, składające się z krytyków, uznanych artystów oraz ekspertów w danej dziedzinie.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.