GALA COUNTDOWN:
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund

Gala. Nagrody. Kultura.

The Unlocked Odyssey

Live: 9 lutego 2021
20.15 - TVN
19.45 - FB/empikcom

// Bestsellery empiku 2020 //

<! wybór klientów>

Już od 22 lat nagradzamy twórców najpopularniejszych książek, płyt i filmów. Tych, które były najczęściej wybierane i kupowane w Empiku. To jedyna taka nagroda, bo przyznawana bezpośrednio przez odbiorców w największym plebiscycie kulturalnym. Rocznie to 40 milionów głosów oddanych w formie zakupu! Dzięki temu Bestsellery Empiku to prawdziwy barometr zainteresowań - pokazują, co Polacy czytają, jakiej muzyki słuchają i jakie filmy oglądają na małym ekranie.

// Kategorie //

<książka>
literatura piękna, obyczajowa, dla dzieci, kryminał/sensacja/thriller, audiobook
<muzyka>
pop/rock, hip-hop, streaming
<film>
film fabularny, animowany

// Odkrycia empiku 2020 //

<! wybór ekspertów>

dekoracyjne podkreślenie nagłówka

Obok najpopularniejszych twórców, co roku nagradzamy również świetnie zapowiadających się artystów będących na początku kariery, którzy już zaznaczyli swoją obecność w świecie literatury, muzyki i filmu. Nagroda Odkrycie Empiku ma wskazywać szerokiej publiczności i promować młodych zdolnych, którzy w odważny i oryginalny sposób realizują swoje artystyczne wizje, wyznaczając tym samym możliwe kierunki rozwoju rodzimej kulturze.

czytaj więcej -->

// Jury Odkryć Empiku //

::< najlepsi eksperci >

Nominowanych i laureatów nagrody Odkrycia Empiku wskazuje w każdej z kategorii pięcioosobowe Jury. Zasiadają w nim osoby związane z kulturą, krytycy i dziennikarze oraz uznani artyści. W gronie ekspertów są również znawcy literatury, muzyki i filmu z Empiku.

czytaj więcej -->

// Aktualności //

dekoracyjne podkreślenie nagłówka

czytaj więcej -->
Partner:
Patron medialny:
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.