zostały rozdane!

Poznaj laureatów największego plebiscytu kulturalnego i obejrzyj relację z wydarzenia.

Sprawdź

zostały rozdane!

Poznaj laureatów największego plebiscytu kulturalnego i obejrzyj relację z wydarzenia.

zostały rozdane!

Poznaj laureatów największego plebiscytu kulturalnego i obejrzyj relację z wydarzenia.

To było prawdziwe święto pasjonatów literatury, muzyki i filmu - takich jak Ty! Najbardziej inspirujące i magiczne momenty kulturalne ubiegłego roku zebrane w jednym miejscu! Podczas gali Bestsellery Empiku 2019 Dorota Wellman, Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka wręczyli statuetki twórcom najpopularniejszych i najchętniej wybieranych w ubiegłym roku książek, płyt i filmów. Co Was najbardziej ciekawiło, wkręcało, wzruszało, poruszało, napędzało i zapierało dech w piersiach? Oto wasz werdykt wydany w największym plebiscycie kulturalnym w Polsce!

Bestsellery Empiku, to nie tylko plebiscyt. Jest nie tylko barometrem tego co Polacy w muzyce, filmie i literaturze kochają najbardziej. Wyznacza również trendy, poszukuje utalentowanych twórców, świetnie zapowiadających się artystów będących na początku kariery, którzy już zaznaczyli swoją obecność w świecie kultury. Nagroda Odkrycie Empiku ma promować młodych zdolnych, którzy w odważny i oryginalny sposób realizują swoje artystyczne wizje, wyznaczając tym samym możliwe kierunki rozwoju literatury, muzyki i kinematografii. Oto Ci, którzy zasługują na Wasze odkrycie zdaniem niekwestionowanych ekspertów!

JURY | Odkrycia Empiku 2019

Nominowanych i laureatów nagrody Odkrycia Empiku 2019 wskazało w każdej z kategorii pięcioosobowe jury, składające się z krytyków, uznanych artystów oraz ekspertów w danej dziedzinie.

Aktualności

Bestsellery Empiku 2019 rozdane

Poznajcie laureatów i pierwsze Odkrycia Empiku!

kto zachwyci na Gali Bestsellerów Empiku 2019?

Co czeka nas tym razem? Niezapomniane duety, premiery muzyczne i gość z zagranicy.

Odkrycia Empiku 2019 – jak głosowało jury w kategorii film?

Jakie filmy zostały nominowane do Odkryć?

Odkrycia Empiku 2019 - jak głosowali jurorzy w kategorii muzyka?

Jak wybrać kto był najlepszy w minionym roku?

Jak głosowali jurorzy Odkryć Empiku 2019 w dziedzinie literatura?

Nominowanych do nagrody Odkrycia Empiku 2019 wybiera pięcioro jurorów.

Już 4 lutego gala Bestsellerów Empiku w nowej odsłonie!

Kto był najchętniej czytany, oglądany i słuchany w 2019 roku?

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.