Elektroniczna wyprawka

Smartfony, smartwatche i tablety

zobacz więcej
Smartfon Apple iPhone 13, 4/128 GB, czarny Apple
5/5
2727,00 zł
Promocja
2725,00 zł  najniższa cena

3099,00 zł  cena regularna

Smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G, 6/128 GB, grafitowy Samsung
4.6/5
1783,00 zł
Promocja
1783,00 zł  najniższa cena

2051,00 zł  cena regularna

Smartfon Apple iPhone 14 Pro Max, 128 GB, złoty Apple
5/5
5678,00 zł
Promocja
5664,00 zł  najniższa cena

6530,00 zł  cena regularna

Smartfon Samsung Galaxy S23 5G, 8/256 GB, czarny Samsung
5/5
3086,00 zł
Promocja
3088,00 zł  najniższa cena

3091,20 zł  cena regularna

Elektronika do nauki

W dzisiejszych czasach elektronika może być przydatna w szkole na różne sposoby. Laptop do szkoły lub tablet do nauki, umożliwia dostęp do materiałów edukacyjnych, pisania notatek, wykonywania prac szkolnych i przeglądania internetu. Posiadanie domowej drukarki może ułatwić wydrukowanie materiałów, zadań domowych czy projektów. Z kolei wygodne słuchawki pozwalają na skupienie się na nauce, słuchanie materiałów dźwiękowych, oglądanie wideo lub uczestnictwo w lekcjach online. W naszym asortymencie elektronicznej wyprawki znajdują się wszystkie potrzebne urządzenia do szkoły.

Telefon do szkoły

Telefony do szkoły mogą być wykorzystywane jako środek komunikacji w sytuacjach awaryjnych lub w przypadku potrzeby szybkiego kontaktu z rodzicami lub odpowiednimi służbami szkolnymi. Rodzice mogą mieć kontrolę nad funkcjonalnością i ustawieniami telefonów do szkoły, aby zapewnić bezpieczne i odpowiednie korzystanie przez swoje dzieci poprzez przeznaczone do tego aplikacje.

Laptop do nauki

Laptop dla dziecka do nauki moze okazać się przydatny zarówno do pracy na lekcjach, jak i w domu. Przy jego wyborze warto kierować się kilkoma czynnikami jak:

  • odpowiednia wydajność - laptop szkolny powinien być w stanie obsłużyć programy edukacyjne, przeglądanie internetu, pisanie prac oraz wykonywanie innych zadań związanych z nauką;
  • wytrzymałość - ze względu na intensywne użytkowanie w szkolnym środowisku, warto zwrócić uwagę na wytrzymałość laptopa. Warto wybrać model o solidnej konstrukcji, zabezpieczeniach antywstrząsowych i solidnych materiałach;
  • przenośność - mały laptop do nauki ułatwi uczniowi przenoszenie go między klasami i domem. Ważne jest, aby wybrać laptop, który jest wystarczająco lekki i kompaktowy, aby można go było swobodnie nosić w plecaku;
  • żywotność baterii - długa trwałość baterii pozwoli uczniowi korzystać z laptopa przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania. Dzięki temu brak dostępnych w zasięgu ucznia gniazdek nie będzie problemem.
Tablet do szkoły

Tablet do nauki może okazać się pomocny zarówno na wczesnych etapach edukacji, jak i dla starszych dzieci. Tablet do nauki pisania pomoże uczniom wchodzącym w świat liter i liczb szybko przyswoić nowe informacje i przećwiczyć zdobywane umiejętności. Dla starszych dzieci tablet szkolny może posłużyć do robienia notatek lub jako pomoc w szukaniu informacji na zajęcia.

Inne akcesoria elektroniczne przydatne w szkole

W szkole przydatne mogą okazać się także czytniki ebook do szkoły, które ułatwią dostęp do szkolnych lektur oraz różnego rodzaju nośniki pamięci. Pendrive może być stosowany zarówno do przechowywania notatek przygotowanych na lekcji, jak i do podpinania prezentacji stworzonej przez ucznia.

Innym przydatnym akcesorium może okazać się głośnik lub słuchawki. Dzięki nim uczeń będzie mógł odtwarzać materiały szkolne audio lub też słuchać ulubionej muzyki sprzyjającej zapamiętywaniu.

Sprawdź asortyment szkolnej wyprawki elektronicznej i spraw, aby nauka Twojego dziecka była łatwiejsza i dostosowana do standardów szkolnych.

więcej

Wyprawka elektroniczna do szkoły – najczęściej zadawane pytania