Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Zasięg
Układ klawiatury
  • więcej

Klawiatury bezprzewodowe

Klawiatury bezprzewodowe cieszą się bardzo dużą popularnością szczególnie wśród osób ceniących sobie estetykę oraz minimalistyczne zagospodarowanie przestrzeni biurka. Brak podpięcia za pomocą kabla zwiększa swobodę przesuwania klawiatury oraz przemieszczania się z nią. Tym samym, będzie to sprzęt idealny do codziennego użytkowania dla wszystkich stawiających przede wszystkim na komfort.

W naszej ofercie znajdziesz klawiatury bezprzewodowe komunikujące się z jednostką centralną za pomocą Wi-Fi, modułu Bluetooth oraz podczerwieni, co daje możliwość podpięcia ich nie tylko do komputerów, ale również innych urządzeń takich jak telefony, tablety czy telewizory smart. Z tego względu, w tej grupie produktów odnajdziesz największą ilość klawiatur multimedialnych,  które posiadać będą dodatkowe przyciski nawigacyjne, wbudowane touchpady oraz, w zależności od modelu, możliwość jednoczesnego podpięcia ich do kilku urządzeń.

Jeśli poszukujesz klawiatury bardziej klasycznej, z przeznaczeniem do standardowej pracy przy komputerze, wśród modeli bezprzewodowych odnajdziesz również estetyczne, małe klawiatury z niskoprofilowymi przyciskami, zapewniającymi cichą pracę oraz komfort podczas długiego i szybkiego pisania. Zróżnicowana kolorystyka, od klasycznych czerni i bieli, przez stonowany granat i bordo aż po róż, umożliwia wybór klawiatury zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz poczuciem estetyki.

Nasza oferta zawiera także bezprzewodowe klawiatury pełnowymiarowe w wersji z przyciskami numerycznymi oraz bez nich, osobne małe klawiatury numeryczne oraz modele ze specjalnymi, ergonomicznymi podpórkami dla nadgarstków, dzięki którym podczas długiej pracy przy komputerze nie dochodzi do przeciążeń dłoni.

Przejrzyj naszą propozycję klawiatur bezprzewodowych i sprawdź czy jest wśród nich ta, która sprosta twoim wszystkim oczekiwaniom.

więcej

Klawiatury bezprzewodowe – najczęściej zadawane pytania