Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Wiek gracza
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Średnica trampoliny
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Trampolina ogrodowa dla dzieci

Trampolina ogrodowa dla dzieci umożliwia pasjonującą zabawę na świeżym powietrzu. Jednocześnie pozwala zadbać o kondycję fizyczną, rozwijać koordynację ruchową oraz zapobiegać wadom postawy. W naszej ofercie znajdują się trampoliny znanych producentów, w tym Wings, Hop-sport, Jumpi, Neo-sport, Iso Trade, Jumi, Thuder czy Sapphire. Są to trwałe, bezpieczne, szybkie w montażu i łatwe w przechowywaniu konstrukcje.

Czym cechuje się bezpieczna trampolina ogrodowa?

Najważniejszym kryterium wyboru trampoliny powinno być bezpieczeństwo. Ważne jest, aby była wyposażona w mocną i gęstą siatkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem poza obrys. Najczęściej jest ona zamykana na zamek błyskawiczny oraz dodatkowe klamry zatrzaskowe. Siatki wewnętrzne chronią zarazem przed bolesnym uderzeniem w stelaż.

Poziom bezpieczeństwa zwiększa pokrycie słupków konstrukcyjnych grubą warstwą pianki. Istotne jest również okrycie sprężyn syntetyczną gąbką, która podnosi komfort i bezpieczeństwo podczas skakania. Nogi trampoliny powinny zapewniać dużą stabilność – najlepiej, aby przyjmowały kształt litery „U”. W zestawach znajduje się drabinka, która umożliwia bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z trampoliny ogrodowej.

Trampolina ogrodowa dla dzieci powinna być trwała

Aby trampolina dla dzieci posłużyła przez jak najdłuższy czas, ważne jest wykonanie stelaża z wytrzymałego tworzywa, np. stali nierdzewnej. Mata do skakania powinna być odporna na rozciąganie, odkształcenia, promieniowanie UV i wodę. Solidne muszą być również sprężyny, najlepiej hartowane i galwanizowane. Jeśli z trampoliny dla dzieci będzie korzystać jednocześnie więcej niż jedna osoba, np. dziecko z rodzicem, warto zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie konstrukcji.

Dmuchane trampoliny dla dzieci

Dla najmłodszych dzieci dobrym pomysłem mogą okazać się dmuchane trampoliny. Można ich używać nie tylko jako zabawki ogrodowe, lecz także w domu. Są pozbawione metalowych elementów, dlatego zapewniają maluchom bezpieczną zabawę.

Sprawdź trampoliny ogrodowe dla dzieci z naszej oferty i znajdź konstrukcję odpowiednią dla twojej pociechy.

więcej

Dowiedz się więcej o trampolinach

Wszystkie artykuły