Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Crayola

Za najlepszy sposób rozwijania kreatywności i wspomagania wyobraźni u dzieci uznaje się tworzenie. Crayola oferuje produkty stworzone z myślą o małych artystach. Produkty tej marki wspomagają właściwy rozwój maluchów, wykształcając poprawny nawyk trzymania przyborów do pisania. Co więcej, kredki Crayola powstają przy użyciu nietoksycznych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Warto zachęcać dzieci do spokojnych zabaw wymagających koncentracji i precyzji. Pierwsze kredki pomogą wam nauczyć kilkulatka umiejętności skupienia uwagi na jednej czynności przez dłuższy czas. Ponieważ współczesny świat jest pełen natężonych dźwięków i migoczących świateł, warto zapewnić dziecku warunki do właściwego rozwoju z dala od intensywnych bodźców. W tym celu sięgnijcie po produkty Crayola. Kredki i mazaki zapewnią maluchom możliwość wyciszenia się i odpoczynku.

Kredki dla dzieci w każdym wieku

Doskonałym prezentem szczególnie dla dziewczynki okaże się zestaw Barbie Crayola. Producenci jednej z najpopularniejszych na świecie lalek połączyli swoje siły z firmą tworzącą przybory kreatywne, wskutek czego powstała specjalna linia zabawek. Sukienkę lalki można pomalować za pomocą dołączonych kredek. Dzięki temu, że flamastry są zmywalne, zabawa może trwać bez końca, a Barbie za każdym razem będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Crayola nie zapomina także o swoich najmłodszych odbiorcach. Kredki dla dzieci od 1. roku to świetny sposób na zajęcie pociechy bezpieczną i edukacyjną zabawką. Wszystkie przybory są nietoksyczne, a ich kształt został zaprojektowany tak, by zminimalizować ryzyko zrobienia sobie krzywdy. 

Wszystko z myślą o najmłodszych

Jeśli szukacie przyborów dla dziecka w wieku przedszkolnym lub ucznia szkoły podstawowej, zwróćcie uwagę na zestaw Crayola Supertips. Te w pełni zmazywalne pisaki sprawdzą się podczas niejednej zabawy, a ubrania waszych dzieci po zajęciach plastycznych będą łatwe do wyczyszczenia. Warto zdecydować się także na akcesoria uzupełniające do zestawu Supertips, które proponuje Crayola. Flamastry wykorzystać możecie m.in. do pisania po specjalnej macie do zabawy.

Produkty tej marki doskonale nadają się na pierwsze kredki dla dziecka. Dzięki nim być może odkryjecie niezwykłe umiejętności plastyczne waszych pociech. Specjalne kreatywne zestawy, tablice, mazaki o różnych kształtach i kolorach – każdy z tych dodatków przyda się na drodze do odkrywania świata sztuki. Pokażcie swojemu dziecku, jak nieskończona jest wyobraźnia oraz co można stworzyć z odpowiednimi narzędziami do rysowania.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Crayola