Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Poziom trudności
Liczba elementów w komplecie
  • więcej

Puzzle do 49 elementów

W naszej ofercie znajdują się puzzle do 49 elementów m.in. następujących marek: Trefl, Clementoni, Ravensburger, Dodo, Bright Junior Media, Janod, czy Nasza Księgarnia. Są to zabawki edukacyjne przeznaczone dla najmłodszych dzieci.

Puzzle poniżej 50 elementów

Kategoria ta obejmuje układanki składające się z niewielkiej liczby elementów – np. 15, 20, 25, 30, 40 czy 45. Puzzle są na tyle duże i łatwe w dopasowaniu, że dzieci bez trudu są w stanie poradzić sobie z samodzielnym ułożeniem obrazka. Puzzle dla najmłodszych cechują się wyraźnymi kolorami, łatwymi do rozpoznania. Mają równie zaokrąglony, bezpieczny dla dzieci kształt.

Puzzle dla dzieci jako zabawka edukacyjna

Układanie puzzli pozwala rozwijać zdolności manualne i spostrzegawczość najmłodszych. Takie zabawki mają sporą wartość edukacyjną – pozwalają dzieciom lepiej poznawać świat, rozpoznawać różne zwierzęta, rośliny, elementy krajobrazu, litery, liczby, pojazdy czy budynki. Dostępne są również układanki ze znanymi postaciami z bajek, np. królikiem Bingiem, Strażakiem Samem, Puciem czy bohaterami Krainy Lodu.

W naszym asortymencie znajdują się również kilkuelementowe puzzle. Mogą one składać się z fragmentów, które należy dopasować w pary np. pies i smycz, uczeń i kredki, skaleczenie i plaster, boisko i piłka. Takie zabawki dla dwulatka kształtują wyobraźnię i uczą go logicznego myślenia.

Zestawy puzzli do 49 elementów

Na rynku pojawiły się także zestawy puzzli, w skład których wchodzi kilka obrazków powiązanych tematycznie, np. różne pojazdy, dinozaury czy budynki. Dziecko może rozpocząć ich układanie od najprostszego wzoru, a następnie przejść do obrazka o większej liczbie fragmentów. Proste kilkuelementowe puzzle stymulują rozwój zdolności poznawczych dziecka już od najmłodszych lat życia. Ich układanie to także efektywny trening sprawności dłoni, cierpliwości i kreatywności.

Obejrzyj naszą ofertę puzzli poniżej 50 elementów i znajdź wśród nich układankę, która najbardziej spodoba się twojemu dziecku.

więcej