Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów
Wyczyść filtry

Janod

Firma Janod funkcjonuje na światowym rynku od 1970 roku. To francuski producent oferujący niezwykłe zabawki dla dzieci. Styl akcesoriów łączy w sobie cechy nowoczesności, innowacyjności oraz wieloletniej tradycji starszych pokoleń. Zabawki Janod zachwycają zarówno dzieci, jak i rodziców swoim estetycznym wyglądem, najwyższą jakością i ciekawymi rozwiązaniami.

Firma Janod w swojej ofercie ma ponad 500 produktów, co umożliwia ogromny wybór zabawek. Wszystkie akcesoria projektowane są we Francji przez tych samych designerów, przez co da się zauważyć pewną spójność motywów i wzorów powtarzających się w wielu zabawkach.

Janod, czyli królestwo zabawek

Zabawki Janod skonstruowane zostały w taki sposób, aby dziecko, spędzając miło czas, mogło się czegoś nauczyć. Stąd też w ofercie marki znajduje się mnóstwo zabawek interaktywnych i edukacyjnych, rozwijających różnorodne sprawności maluchów. Akcesoria od Janod, mimo prostego designu, wykorzystują rozwiązania, które mogą pobudzić ciekawość dzieci. Janod puzzle magnetyczne czy Janod magnetyczna układanka to produkty, które młodszym użytkownikom ułatwią zabawę, a starszych zainteresują działaniem magnesów.

Wiele akcesoriów zostało przeniesionych ze świata dorosłych i dostosowanych do potrzeb i wyobraźni dziecka. Takim produktem jest np. kuchnia Janod. Maluchy naśladują swoich opiekunów i dzięki temu dobrze się bawią, improwizując. Innym akcesorium pobudzającym fantazję najmłodszych jest Janod zestaw kreatywny. Razem z nim dziecko może wymyślać przeróżne zabawy. Janod ma w swojej ofercie także produkty wspierające logiczne myślenie, koncentrację oraz rozwój manualny. Wszystkie te sprawności mogą być kształtowane dzięki produktom Janod puzzle i kulodrom Janod. Zabawki Janod budzą ogromne zainteresowanie wśród dzieci, ponieważ wskazują im nowe możliwości spędzania wolnego czasu.

Bezpieczeństwo to podstawa

Zabawki Janod wykonane są z bezpiecznych, przyjaznych materiałów, co potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Produkty tej marki spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa.

Marka Janod dobrze funkcjonuje na światowym rynku zabawek. Swoje produkty oferuje w kilkudziesięciu krajach i odnosi sukcesy w wielu międzynarodowych konkursach. Zdobyła takie nagrody, jak Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award czy Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award. Przyznawane są one na podstawie testów oraz wspólnych opinii specjalistów, rodziców i dzieci. Takie wyróżnienie jest najlepszą gwarancją jakości zabawek i zadowolenia najmłodszych.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Janod

TOP
Janod, piramida Pory roku
16 Janod, piramida Pory roku Janod
4.6/5
57,99 zł
72,18 zł