Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Materiał
Maksymalne obciążenie
Ćwiczone partie mięśni

Twistery

Obecnie na rynku sportowym istnieje cała gama przyrządów, które pomagają w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Wśród nich można znaleźć wygodny i lekki sprzęt, użyteczny podczas domowego treningu. Twister obrotowy, to urządzenie dla osób, chcących zachować aktywność fizyczną nawet podczas wyjazdów. Można spakować go do sportowej torby lub walizki i ćwiczyć na nim gdziekolwiek się chce – w czasie przerwy w pracy, w domu, w parku, czy na wakacjach.

Relaks i trening

Twistery do ćwiczeń działają w oparciu o talerz, który obraca się pod wpływem siły mięśni lub za pomocą wbudowanego mechanizmu. W trakcie treningu można słuchać muzyki lub oglądać serial, zatem będzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ćwiczenia z twisterem obrotowym polegają na wykonywaniu skrętów tułowia, więc opanowanie ruchów nie sprawi zbyt wiele problemów. Średnica talerza wynosi około 30 centymetrów, a waga to zaledwie 1 kilogram. Znaczna część modeli wykonywana jest z trwałego plastiku wysokiej jakości.

Modele z dodatkowymi funkcjami

Wśród wielu różnorodnych modeli dostępne są twistery do ćwiczeń z licznikiem. Są one wyposażone w duże i czytelne wyświetlacze LCD, umożliwiające kontrolowanie czasu treningu i liczbę spalonych kalorii. Są zasilane bateryjnie. Twister z linkami umożliwi wzmocnienie dodatkowych partii mięśni w ramionach oraz w przedramionach. Składają się z wysokiej jakości gumowych uchwytów z elastycznymi linkami, wyciąganych z boków sprzętu, powierzchni antypoślizgowej i bieżników masujących. Trening z tym urządzeniem nie tylko wzmocni ciało, ale przyniesie także odprężenie.

Twistery obrotowe do ćwiczeń modelują i kształtują talię, pozwalając na pozbycie się odstających boczków. Wystarczy zaledwie dziesięć minut regularnych treningów, aby przyśpieszyć metabolizm i poprawić pracę układu krążenia.

Sprawdź ofertę twisterów obrotowych do ćwiczeń i wybierz ten, który pozwoli ci na osiągnięcie wymarzonych efektów.

więcej

Zobacz więcej artykułów o twisterach

Wszystkie artykuły