Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Pojemność (g/ml)
  • więcej

Shakery

Zbilansowana dieta i prawidłowa suplementacja sportowca są niemalże tak samo istotne jak efektywnie wykonane ćwiczenia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby przed, po lub w trakcie treningu dostarczać organizmowi niezbędnych mikro i makroelementów. Shaker to urządzenie, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób możemy przygotować ulubioną odżywkę lub posiłek. Pomimo tego, że jest to produkt o nieskomplikowanej konstrukcji, decydując się na zakup, dobrze wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby korzystanie z niego było przyjemne i bezpieczne.

Shaker do odżywek – na co zwrócić uwagę?

Shaker do białka lub mówiąc bardziej ogólnie, shaker, jak w przypadku większości tego typu produktów, powinien być wybrany ze szczególnym uwzględnieniem sposobu, miejsca oraz częstotliwości użytkowania. Związane jest to bowiem nie tylko z materiałem, z jakiego został wykonany, ale także z pojemnością, kształtem czy łatwością czyszczenia.

Najpopularniejsze na rynku shakery wytwarza się z tworzywa sztucznego. Dzięki temu są lekkie, wytrzymałe i relatywnie niedrogie. Decydując się na zakup konkretnego modelu dobrze jednak zwrócić uwagę, czy nie zawierają one substancji szkodliwych, które mogłyby wchodzić w reakcję z jedzeniem i piciem, oraz czy przygotowywane w nich posiłki nie będą przejmowały zapachu plastiku.

Równie istotne co rodzaj materiału, z jakiego zostały wyprodukowane, są również pojemność, kształt oraz łatwość utrzymania w czystości. Te zdawałoby się oczywiste parametry, będą miały bowiem wpływ na komfort późniejszego użytkowania. Biorąc pod uwagę, że znaczna część osób swój ulubiony shaker do odżywek zabiera ze sobą na trening, warto zwrócić uwagę na jego szczelność oraz wytrzymałość. Pewność, że po schowaniu do torby sportowej czy plecaka jego zawartość nie wyleje się do wnętrza, jest niezwykle ważna. Raczej nikt nie chciałby rozpoczynać wizyty na siłowni czy w klubie fitness od sprzątania bałaganu spowodowanego rozlaną odżywką.

Jakie shakery dostępne są w Empiku?

W sprzedaży posiadamy shakery m.in. takich producentów jak Biotech, Smartshake, 4F, Olimp czy Activlab. Poszczególne modele różnią się od siebie pojemnością, wielkością czy kształtem butelki i ustnika, a także kolorem czy materiałem, z jakiego zostały wykonane. Są to zarówno klasyczne shakery do ręcznego mieszania odżywek, a także posiadające wbudowane systemy wspomagające jak i przyspieszające ten proces. Każdy dostępny w naszym sklepie shaker do białka to produkt, który z pewnością sprawdzi się podczas przygotowywania ulubionych napojów.

Chcesz kupić shaker do odżywek, ale nie wiesz, jaki wybrać. Zapraszamy do naszego sklepu. Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

więcej