Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Płeć

Maty do akupresury

Ogólne przemęczenie, uczucie ciągłego napięcia psychicznego czy dolegliwości związane z bólami pochodzenia mięśniowego to często znak, że organizm potrzebuje chwili wyciszenia i relaksu. Pomocna może wówczas okazać się mata akupresyjna, która stosowana regularnie pozwala zredukować napięcie mięśniowe i zwiększyć przepływ krwi, co ostatecznie przełoży się na poprawę kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. 

Maty do akupresury, to rodzaj funkcjonalnego i uniwersalnego sprzętu, który nadaje się do stosowania w domu, jak również na siłowni czy w parku. Co więcej, korzystanie z nich jest niezwykle proste i bezpieczne, niezależnie od wieku, wagi czy płci użytkownika. Ze względu na różnorodność tego typu asortymentu dostępnego na rynku, przed zakupem warto jednak sprawdzić, jaka mata do akupresury będzie odpowiednia.

Mata do akupresury – na co zwrócić uwagę?

Ilość oraz różnorodność dostępnych na rynku mat do akupresury jest dość duża. Poszczególne modele różnią się od siebie pod wieloma względami, dlatego dokonując wyboru, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Jednym z najważniejszych parametrów każdej maty jest jej wielkość. Właściwy rozmiar nie tylko korzystnie wpłynie na komfort oraz skuteczność użytkowania, ale również po zwinięciu do kompaktowych rozmiarów, pozwoli na łatwiejsze przechowywanie czy transport. Warto również wziąć pod uwagę materiał, z jakiego został wykonany dany model maty do akupresury. Dotyczy to zarówno samych punktów wspierających, jak i poszycia czy wypełnienia. Największą popularnością cieszą się modele wykonane z naturalnych, ekologicznych i hipoalergicznych materiałów, które nie tylko wpływają na komfort użytkowania, ale również ułatwiają utrzymanie maty w czystości.

Ponadto warto zwrócić uwagę na zawartość zestawu. Wchodząca w skład niektórych modeli poduszka pełni bowiem równie ważną funkcję, co sama mata do akupresury. Fakt spakowania całości w funkcjonalną torbę czy pokrowiec, które zazwyczaj sprzedawane są w zestawie, zdecydowanie wpłynie na łatwość przechowywania.

Nie bez znaczenia jest również kolor oraz design. Ilość dostępnych na rynku wariantów jest niezwykle duża, dlatego po uwzględnieniu wszystkich wyżej wymienionych aspektów, wybierając matę, można również kierować się walorami estetycznymi.

Jakie maty do akupresury dostępne są w Empiku?

Dostępne w naszym sklepie maty do akupresury to produkty takich firm jak ACTIFIT, 4yourhealth, Lyapko, HMS, 4fizjo czy Verk Group. Poszczególne modele różnią się od siebie ze względu na wielkość oraz rodzaj zastosowanego materiału, jak również kolor, design czy wersję wyposażenia. Posiadamy maty do akupresury wykonane z naturalnych materiałów takich jak len, włókna kokosowe, bawełna, czy też wytrzymałych i nieco lżejszych włókien syntetycznych. Poszczególne modele, niezależnie od wariantu, nadają się do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego, natomiast opcja wyboru designu czy wersji kolorystycznej umożliwia dobranie produktu zgodnie z własnymi preferencjami.

Szukając uniwersalnej, funkcjonalnej i designerskiej maty do akupresury zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Sprawdź dostępne u nas modele i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada. 

więcej

Maty do akupresury

najczęściej zadawane pytania