Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dla kogo
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej
Komunikacja urządzenia
Rodzaj zasilania
Materiał
Metoda pomiaru pulsu
Wodoszczelność
Obsługiwana aktywność

Pulsometry

Jesteś osobą podejmującą intensywną aktywność fizyczną? Przyda ci się więc wysokiej jakości pulsometr. Podstawowe zadanie takiego urządzenia to pomiar tętna, lecz u nas znajdziesz również pulsomierze z wieloma innymi funkcjami. Możesz wybierać spośród produktów znanych i cenionych marek – nasza oferta obejmuje m.in. pulsometry Polar, CicloSport, Cateye, Garmin czy Iso Trade.

Na co pozwalają pulsometry sportowe?

Monitory pracy serca umożliwiają bieżącą kontrolę intensywności treningu, aby był w jak największym stopniu efektywny i bezpieczny. Pulsometr poinformuje Cię o przekroczeniu granicznych wartości tętna – zbyt wysokiego lub niskiego. Dzięki temu zapobiegniesz ryzyku przetrenowania i będących jego skutkiem kontuzji czy problemów zdrowotnych. Wyniki zdołasz w każdym momencie treningu odczytać na czytelnym wyświetlaczu. Możesz również zdecydować się na pulsomierz z funkcją alarmu optycznego i dźwiękowego. Dane są automatycznie zapisywane w pamięci. Niektóre urządzenia, np. pulsometr Polar, umożliwiają ich przesłanie do aplikacji w celu poddania pomiarów szczegółowej analizie.

Wybieraj spośród wielu lekkich, dyskretnych, prostych w obsłudze, wytrzymałych i wygodnych pulsomierzy. Polecamy urządzenia z wieloma dodatkowymi funkcjami, m.in. stopera, budzika, licznika kalorii czy krokomierza. Znajdziesz u nas pulsometry odporne na pot oraz wodoszczelne, nawet do 30 metrów, które świetnie nadają się do pływania.

Pulsometry medyczne – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

W kategorii tej mieszczą się również pulsometry medyczne, znane jako pulsoksymetry. Są to urządzenia mierzące zarówno tętno, jak i poziom nasycenia krwi tlenem. Kontrola obu tych parametrów jest niezwykle ważna dla sportowców, a także osób z chorobami układu oddechowego oraz krążenia. Pulsometr medyczny pozwala na łatwe i szybkie dokonanie pomiaru. Oferujemy pulsoksymetry kieszonkowe, a także przyjmujące postać smartwatcha lub opaski sportowej.

Porównaj urządzenia z naszej oferty i wybierz pulsometr odpowiedni dla siebie. Proponujemy wielofunkcyjne tętnomierze w ciekawej kolorystyce oraz nowoczesnym designie.

więcej