Tech-protect

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Tech-Protect

Tech-Protect - producent akcesoriów GSM

Chińska marka Tech-Protect powstała w 2015 roku i zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy akcesoriów do telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów. Misją firmy jest oferowanie bogatej oferty produktów w przystępnej cenie oraz odznaczających się jak najwyższą jakością gwarantującą długotrwałe użytkowanie.

Marka Tech-Protect liczy się z opiniami swoich klientów, dlatego stale udoskonala swoją ofertę oraz jakość oferowanych produktów tak, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom i potrzebom konsumentów.Tech-Protect słynie z produkcji różnego rodzaju etui na smartfony, tablety i czytniki e-booków. W bogatym asortymencie marki dostępne są także pokrowce na laptopy, futerały na smartwatche, rysiki, adaptery, czy podkładki pod myszkę.

Wszystkie produkty Tech-Protect słyną z trwałości, doskonałej jakości wykonania i funkcjonalności. Nowoczesny design bazujący na minimalistycznym stylu i odzwierciedlający najpopularniejsze trendy stosowane we współczesnym wzornictwie akcesoriów GSM. To znak rozpoznawczy Tech-Protect.

Oferta marki Tech-Protect

Jednym ze sztandarowych produktów firmy jest etui na telefon Tpucarbon wykonane z termoplastycznego tworzywa TPU, zapewniającego mu odpowiednią twardość oraz równocześnie niezbędną elastyczność. Etui gwarantuje doskonałą ochronę smartfona i nie pozbawia przy tym urządzenia funkcjonalności. Dodatkowo futerał pokryty został cienką warstwą włókna węglowego, co dodało mu metalicznego blasku i eleganckiego wyglądu. Pokrowiec dostępny jest w wersjach odpowiednich dla różnych modeli smartfonów, w tym także dla urządzeń IPhone.

Najbardziej podstawowym rodzaj etui na smartfon oferowanym przez markę Tech-Protect jest etui Tech Protect Flexair, które jest wykonane całkowicie z przezroczystego, nie posiadającego żadnych zdobień tworzywa TPU, pozwalającego na zachowanie oryginalnego wyglądu telefonu. Posiada przy tym wszystkie niezbędne wycięcia na przyciski i porty zewnętrzne.

Akcesoria do tabletów i czytników ebooków

Pokrowce na tablety i czytniki e-book cechują się lekkością oraz doskonałą wytrzymałością. Zapewniają najlepszą ochronę urządzenia i zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowanie harmonijkowej osłony na przedniej stronie etui, umożliwia użycie futerału także jako podstawkę ułatwiającą wygodne korzystanie z tabletu czy czytnika bez używania dłoni. Pokrowce Tech-Protect zostały wyposażone w przydatną funkcję, która automatycznie budzi i usypia urządzenie, gdy etui jest otwierane lub zamykane, co pozwala na optymalne zużywanie baterii.

więcej