ActiveJet

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Active Jet

Active Jet to marka doskonale znana Polakom. W swojej ofercie ma wiele akcesoriów i urządzeń, zarówno do użytku biurowego, jak i domowego. Prawdopodobnie wy także jesteście posiadaczami niejednego gadżetu z logo Active Jet. To produkty, którym naprawdę warto zaufać.

Wysokiej jakości akcesoria biurowe

Wśród produktów oferowanych przez Active Jet, jest cała gama akcesoriów biurowych, bez których codzienna praca w biurze czy domu byłaby niemożliwa. Szczególnie jeśli często korzystacie z drukarki. Niezależnie od tego, czy jesteście posiadaczami urządzenia laserowego, czy też atramentowego, znajdziecie odpowiednie tusze do drukarek oraz tonery do drukarek, które zapewnią Wam najwyższą jakość wydruku, tak w czerni i bieli, jak również w kolorze.

A jeśli jesteście amatorami fotografii, którzy bezustannie drukują zdjęcia, sprawdźcie wodoodporne papiery fotograficzne marki Active Jet z powłokami żywicznymi. Zapewnią one wydruk zdjęć niemal jak z profesjonalnego salonu fotograficznego.

Oświetlenie dla większego komfortu pracy

W ofercie marki Active Jet bardzo dużą grupę produktów stanowią także różnego rodzaju lampki oraz żarówki led, które są wysoce energooszczędne, a zatem bardziej przyjazne środowisku. Żarówki Active Jet mają wiele wariantów, więc doskonale dopasują się do wnętrz, w których pracujecie, bądź odpoczywacie. Znajdziecie więc zarówno modele dające ciepłe światło (odpowiednie do odpoczynku), jak i zimne (sprawdzają się w pracy, szczególnie przy komputerze), o bardziej klasycznych bądź wydłużonych kształtach.

Z kolei lampki Active Jet zachwycają nietuzinkowym wzornictwem, które znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziecka, które potrzebuje odpowiedniego doświetlenia podczas odrabiania lekcji, jak i w biurze, gdzie liczy się elegancja i szyk. Jeśli więc szukacie oświetlenia, które nie tylko zapewni odpowiednie natężenie światła, ale też prezentuje się oryginalnie, warto poszukać wśród modeli od Active Jet.

Wentylatory na każdą porę roku

Wentylatory to wbrew pozorom urządzenia, które, w zależności od wbudowanych funkcji, mogą być używane przez cały rok. Ich zadaniem jest optymalizacja temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu. Niektóre modele, jak chociażby te z logo marki Active Jet, posiadają dodatkowe opcje jonizacji, czyli neutralizowania jonów dodatnich, szkodliwych dla zdrowia. Produkty Active Jet mają futurystyczny design i wiele udogodnień, w postaci np. rozbudowanych, cyfrowych.

więcej

Dowiedz się więcej o drukarkach i nie tylko

Wszystkie artykuły