/ elektronika

/ Kino w jesienne wieczory

Doładowania Netflix

Kino domowe - akcesoria

Uwielbiasz oglądać filmy? A może efekty specjalne są dla Ciebie czymś, na co czekasz podczas seansu z zapartym tchem? Nie musisz już kupować biletów do kina! Stwórz w swoim domu prawdziwą salę kinową, dzięki zestawom kina domowego. Z czego powinny się one składać? Poszczególne elementy i całe zestawy znajdziesz w naszej ofercie.

Wrażenia jak w kinie

Technologie wykorzystywane obecnie do produkcji nowoczesnych zestawów kina domowego pozwalają na przeniesienie wrażeń z sali do salonu czy innego pokoju w Twoim domu.  Znajdziesz u nas wiele różnych rodzajów kina domowego – począwszy od małych i niedrogich zestawów, a skończywszy na kompleksowych rozwiązaniach, które dają wrażenie dźwięku przestrzennego.

Jak wybrać kino domowe?

Przy wyborze zestawu kina domowego kieruj się zarówno własnymi preferencjami i oczekiwaniami w zakresie jakości dźwięku i obrazu. Potrzebujesz bez wątpienia telewizora lub projektora i ekranów, które jeszcze bardziej przybliżą Cię do stworzenia prawdziwie kinowej sali w przestrzeni domu czy mieszkania.

Możesz kupować głośniki w systemie m.in. 5.1 czy 7.1. Bardzo dobrze sprawdzają się systemy kina domowego z dźwiękiem zapewnianym przez system Dolby Atmos lub 11.2. Operuje on nawet 34 głośnikami. Do czerpania przyjemności z przestrzennego dźwięku potrzebujesz jeszcze soundbarów. Tunery i dekodery ułatwią znalezienie tych programów i filmów, które chcesz oglądać.

Jeśli nie chcesz tworzyć na nowo instalacji elektrycznej i antenowej w domu, skorzystaj z możliwości , które daje kino domowe bezprzewodowe.

więcej