Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka JBL

JBL to amerykańska marka sprzętu audio, której historia sięga 1946 roku. Należy do międzynarodowego przedsiębiorstwa Harman International Industries z siedzibą w Stanford. Nazwa marki pochodzi od pierwszych liter imienia i nazwiska jej założyciela – inżyniera elektryka James Bullougha Lansinga, który jako pierwszy na świecie skonstruował przetwornik basowy i kompresyjny.

Początkowo firma JBL zajmowała się produkcją głośników oraz przeznaczonej do nich elektroniki. W 1978 roku założona przez niego firma wprowadziła na rynek głośniki samochodowe, w 1992 roku systemy kina domowego, a w 2003 roku wzmacniacze samochodowe. Urządzenia JBL są powszechnie wykorzstywane przez kina i studia nagraniowe na całym świecie.

Słuchawki JBL

JBL produkuje zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe słuchawki, których zasięg Bluetooth sięga kilkunastu metrów. Te wygodne w użyciu urządzenia audio cechują się lekką, a zarazem wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki JBL najczęściej są wyposażone we wbudowany mikrofon, a także pilot do sterowania dźwiękiem oraz odbierania i odrzucania połączeń głosowych. Słuchawki bezprzewodowe JBL działają nawet przez kilkadziesiąt godzin na jednym naładowaniu.

Soundbary JBL

Soundbary JBL to systemy audio, które zapewniają efekt wysokiej jakości dźwięku przestrzennego oraz głębokie basy. Urządzenia te wyróżniają się smukłym profilem, prostotą obsługi, a także czystym i realistycznym brzmieniem. Mają funkcję łączności bezprzewodowej Bluetooth i wejście HDMI. Najczęściej można je obsługiwać za pomocą telewizyjnego pilota.

Głośniki JBL

Głośniki marki JBL zapewniają czysty, głośny i wyraźny dźwięk, a także mocny bas. Umożliwiają bezprzewodową transmisję danych z innymi urządzeniami Bluetooth, zostały wyposażone w przetwornik i radiator basowy, a niektóre modele mają wbudowany powerbank, przedłużający czas pracy bez podłączenia do źródła ładowania. Głośniki JBL są także wodoszczelne i odporne na kurz.

Sprawdź nasz asortyment urządzeń audio marki JBL i wybierz sprzęt, który zapewni ci wysokiej jakości dźwięk.

więcej