Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Poziom trudności
Liczba elementów w komplecie

Puzzle 100 elementów i puzzle 200 elementów

Puzzle 100 oraz puzzle 200 to propozycja skierowana głównie do najmłodszych miłośników układanek. Szeroki zakres tematyczny, od zwierzątek i dinozaurów, przez postaci z bajek i filmów, aż po sport, motoryzację i geografię, to nie lada gratka dla wszystkich dzieci, niezależnie od ich aktualnych zainteresowań. Poza mnogością wzorów w naszej ofercie znajdziesz także puzzle o różnych rozmiarach pojedynczych elementów, w tym puzzle XXL, co oprócz samej ilości części daje możliwość dodatkowego dostosowania stopnia trudności do wieku dziecka.

Puzzle 100 i ulubione wzory dzieci

Puzzle 100 to przed wszystkim wzory inspirowane znanymi i lubianymi przez dzieci filmami i bajkami. Kraina Lodu, Harry Potter, Spiderman, Scooby Doo, Król Lew oraz ulubieńcy Disneya to tylko namiastka tego, co przygotowaliśmy w tej grupie puzzli. Nie zabrakło tu także propozycji dla wielbicieli sportu i motoryzacji, w postaci puzzli ze zdjęciami drużyn sportowych, aut oraz motocykli. Z kolei realistyczne zdjęcia zwierząt, zarówno tych dziko żyjących jak i domowych, z pewnością trafią w gust wszystkich małych wielbicieli przyrody.

Puzzle 200, w tym puzzle edukacyjne

W grupie puzzli 200 z powodzeniem odnajdziemy wszystkie interesujące dzieci tematy, charakterystyczne również dla puzzli 100. Dodatkowo, pojawiają się tutaj wzory posiadające także walor edukacyjny. Układanki te nie tylko pozwalają miło spędzić czas i bawią, ale również uczą, bowiem składany z elementów obraz dostarcza dziecku konkretnych informacji. Ponadto informacje te utrwalają się w jego pamięci przez cały czas układania wzoru. W naszej ofercie znajdziesz puzzle edukacyjne o tematyce: mapy, zwierzęta i państwa świata, pisownia wyrazów, anatomia ciała człowieka, układ słoneczny oraz wiele innych.

W naszym katalogu puzzli odnajdziesz wzory wszystkich czołowych producentów układanek takich jak Ravensburger, Trefl, Clementoni, Castorland oraz wielu innych. Sprawdź je wszystkie i zdecyduj, który wzór może zachwycić twoje dziecko.

więcej