Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Bohater
Kolor
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Domki dla dzieci

Domek dla dzieci do ogrodu to miejsce, gdzie najmłodsi mogą spędzać aktywnie czas lub relaksować się. Postawienie takiej konstrukcji na dworze to także możliwość dania maluchowi jego własnej, prywatnej przestrzeni, w której może się schować lub szaleć na własnych zasadach. W naszym asortymencie znajduje się wiele domków ogrodowych dla dzieci do trwałego lub czasowego montażu na dworze.

Domek ogrodowy dla dzieci – mały plac zabaw

Wśród dostępnych domków dla dzieci znajdują się wieloelementowe konstrukcje z plastiku, łączące różne atrakcje znane z placów zabaw. Mogą to być zjeżdżalnie, małe piaskownice czy stoliki z ławeczkami. Taki domek plastikowy dla dzieci często zawiera w środku wystrój przeznaczony do konkretnej zabawy – na przykład w kuchnię, gabinet weterynaryjny czy sklep. Tego typu produkty są łatwe do czyszczenia oraz demontażu, są wodoodporne i mogą posiadać powłokę anty-UV, dzięki czemu mogą być bezpiecznie użytkowane na dworze. Sprawdzą się również jako wydzielone miejsce do zabawy na większym balkonie lub tarasie.

Strefa malucha – drewniany domek ogrodowy

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci potrzebuje już więcej miejsca niż plastikowy, ale jest bardzo stabilną konstrukcją, dobrze komponującą się z pozostałą aranżacją przestrzeni. Większość produktów wymaga samodzielnego montażu i wykończenia za pomocą farb i impregnatów do drewna. Taki domek dla dzieci jest trwalszy i gwarantuje bezpieczną zabawę lub odpoczynek. W sklepie znajdują się przeróżne drewniane budynki z okienkami, tarasami i werandami, które można urządzić według własnego pomysłu i potrzeb najmłodszych.

Przejrzyj nasz asortyment i wybierz ten domek dla dzieci do ogrodu, który najbardziej przypadnie do gustu twoim pociechom!

więcej