Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

HMS

HMS to marka działająca na rynku od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o ciągły rozwój sprawiły, że produkty kojarzone są z wysoką jakością. Nie bez przyczyny otrzymała certyfikat Dobra Marka 2017, 2018, 2019 i 2020. Obecnie tworzy sprzęt w dwóch kategoriach: fitness oraz sporty siłowe. Asortyment jest rozprowadzany w kraju oraz Europie m.in. w Czechach, Belgii czy Szwecji.

Coś dla miłośników fitnessu

W kategorii fitness znajduje się wiele produktów, które wspomagają ćwiczenia aerobowe oraz spalanie tłuszczu. Rower stacjonarny HMS czy orbitrek HMS to urządzenia, które można wykorzystać w domu do ćwiczeń np. dolnych partii mięśniowych. Aby dodatkowo obciążyć nogi, a zarazem je wzmocnić, można użyć obciążniki o różnej wadze. Natomiast skakanka będzie elementem, który skutecznie uzupełni trening oraz pozwoli spalić dodatkowe kalorie. 

Siłownia w domowym zaciszu 

Hantle HMS to sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w domowej siłowni. Uzupełniają one trening szczególnie górnych partii mięśniowych. 

Pełny rozwój ciała jest niezbędny do prawidłowego jego funkcjonowania, dlatego gumy HMS są dobrym rozwiązaniem, które będzie wspierać ćwiczenia m.in. pod kątem motorycznym. Gotowe zestawy taśm dają wiele możliwości. Nie tylko są elementem uzupełniającym rozgrzewkę, ale również można je wykorzystać do osobnej aktywności. Również możliwość samodzielnego skompletowania zestawu z pojedynczych produktów sprawia, że każdy komplet jest zindywidualizowany pod użytkownika.

Intensywny aerobik

Marka HMS umożliwia wykonywanie treningu aerobowego. Są to ćwiczenia odpowiednie dla każdego i dające wiele korzyści – od zrzucenia zbędnych kilogramów po zwiększenie wydajności organizmu. Do tego celu służy m.in. stepper HMS, który nie dość, że wzmacnia nogi, to dodatkowo wpływa pozytywnie na wygląd sylwetki. Ten rodzaj aktywności pomaga również w pozbyć się cellulitu.

Asortyment potreningowy 

Po każdym treningu należy zadbać o swoje ciało i mięśnie. Szeroka gama wałków fitness pozwoli na wykonanie dokładnego masażu prawie wszystkich partii mięśniowych. Tzw. rollery przydadzą się też w przypadku osób z problemami ruchowymi o różnym podłożu. Mata do jogi czy mata do akupresury sprawdzą się zaś przy wyciszeniu. Pierwsza z nich jest wielofunkcyjna – oprócz ćwiczenia można wykorzystać ją jako karimatę. Druga z nich nadaje się do relaksacji, a ponadto wspomoże przy dolegliwościach bólowych. HMS zadbał o to, aby każdy użytkownik miał możliwość wsparcia swoich kontuzji. Dzięki stabilizatorom czy ściągaczom można odciążyć kontuzjowane partie oraz dodać im komfortu w codziennym funkcjonowaniu.

więcej

Polecane produkty