Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart

Jest to urządzenie służące do depilacji z wykorzystaniem technologii MicroGrip. Owłosienie może być szybko i precyzyjnie usuwane za sprawą systemu 40 par pęset. Dzięki nim można się pozbyć najkrótszych włosków, nawet o długości 0,5 mm. Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart został wyposażony w szeroką głowicę, co pozwala szybko depilować duże powierzchnie ciała. Można go używać zarówno w trybie na sucho, jak i na mokro. Wysoki komfort oraz brak ryzyka podrażnień zapewnia zwłaszcza depilacja w ciepłej wodzie pod prysznicem. Model ten jest zarazem wyposażony w funkcję masażu, podczas którego ma miejsce stymulacja skóry. Masaż minimalizuje również uczucie bólu podczas wyrywania włosków. Urządzenie marki Braun posiada gęstą szczotkę z cienkimi włosami, które umożliwiają delikatne złuszczanie martwego naskórka oraz stymulują regenerację skóry. Depilator został także wyposażony w lampkę, służącą do podświetlania obszaru poddawanego zabiegowi. Można wybierać jedną z dwóch opcji prędkości – pierwsza do delikatniejszej, a druga do skuteczniejszej depilacji. Czas ładowania urządzenia wynosi około 2 godzin, po czym działa przez 50 minut. Pozwala to na jednym naładowaniu przeprowadzić pełny zabieg. W zestawie znajduje się dodatkowo głowica goląca, nasadka, która jest przeznaczona do golenia najbardziej wrażliwych miejsc na twarzy oraz trymer 3w1 umożliwiający dokładne usuwanie włosków w okolicach bikini.

 

Depilator BRAUN Silk-épil 9 SensoSmart 9-890

 

Depilator Braun Silk-expert Pro 5

Model ten pracuje w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej technologii depilacji IPL, pozwalającej na trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia w warunkach domowych. Depilacja obu nóg tym urządzeniem zajmuje zaledwie 5 minut. Żywotność lampy jest szacowana na 400 tysięcy impulsów świetlnych, co umożliwia wykonywanie zabiegów nawet przez 22 lata. Wyposażony jest tryb miejscowy, sprawdzający się we wrażliwych miejscach i na niewielkich powierzchniach, oraz płynny przyspieszający zabieg na dużej powierzchni ciała dzięki generacji większej ilości błysków. Depilator Braun Silk-expert Pro 5 jest wyposażony w sensor kolorytu skóry, który analizuje jej odcień i dopasowuje na tej podstawie intensywność światła. Dodatkowo urządzenie posiada precyzyjną głowicę, dzięki której można łatwo wydepilować trudno dostępne miejsca, np. twarz, pachy i okolice bikini.

 

Depilator IPL BRAUN Silk-expert Pro 5 PL5117

 

Depilator Philips Series 8000

Ten model idealnie sprawdzi się zarówno do depilacji nóg, jak i miejsc delikatnych i trudno dostępnych. Można z niego korzystać zarówno na sucho, jak i na mokro, dodatkowo wyposażony jest w specjalny antypoślizgowy uchwyt, ułatwiający korzystanie z niego pod prysznicem. Philips Series 8000 wykonuje aż 70 tysięcy ruchów chwytających na minutę, dzięki czemu zabieg można wykonać w kilkanaście minut. Akumulator umożliwia nieprzerwane korzystanie przez 40 minut, dlatego jedno ładowanie powinno bez problemu wystarczyć na dokładną depilację. Model jest wyposażony w lampkę OptiLight, która oświetla powierzchnię i ułatwia dokładne pozbycie się wszystkich włosków. W zestawie oprócz depilatora znajdują się również trymer do bikini, nasadka do obszarów delikatnych, nasadka do napinania skóry, rękawica złuszczająca i etui.

 

Depilator PHILIPS Series 8000 BRE715/00

 

Depilator Philips Satinelle Essential

Depilator elektryczny Philips Satinelle Essential, który usuwa włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje gładka przez dłuższy czas. Urządzenie to posiada dwa ustawienia prędkości, które ułatwiają usunięcie zarówno cienkich, jak i grubszych włosów, a specjalna nasadka do delikatnych miejsc ułatwia depilację pach oraz okolic bikini. Specjalnie zaprojektowany uchwyt idealnie mieści się w dłoni, a głowica depilująca może po odłączeniu być czyszczona pod bieżącą wodą. Zabieg depilacji jest przyjemniejszy dzięki wbudowanemu systemowi masującemu.    

 

Depilator PHILIPS Satinelle Essential BRE255/00

 

Depilator Philips Lumea Advanced

Inny depilator działający z zastosowaniem systemu IPL to urządzenie marki Philips. Duże okienko urządzenia pozwala na szybszą depilację większych obszarów ciała. Według badań już po trzech zabiegach ilość włosów zmniejsza się o aż 85%. Bardzo ważną funkcją depilatora Philips Lumea Advanced jest wbudowany czujnik odcienia skóry, który określa karnację skóry na początku i w trakcie zabiegu, a w przypadku zbyt dużego kontrastu między pigmentem skóry i włosów urządzenie przestaje emitować błyski.

 

Depilator IPL PHILIPS Lumea Advanced SC1994/00

 

Depilator Garett Beauty Light

Ostatnim depilatorem z technologią IPL, który polecamy, jest Garett Beauty Light. Posiada on aż pięć poziomów intensywności impulsów światła, dzięki czemu potrafi dostosować parametry urządzenia do niemal każdego typu skóry i włosów. Lampy tego depilatora pozwalają na wysyłanie do 999 tysięcy impulsów świetlnych, dlatego będą służyć przez bardzo długi czas. Do urządzenia dołączone są specjalne okulary ochronne zabezpieczające wzrok.

 

Depilator IPL Garett Beauty Light

 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w pasji Dbam o urodę.

Zdjęcie okładkowe: Shutterstock