Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Manta

Manta - producent sprzętu RTV i AGD

Polska, rodzinna firma Manta S.A. powstała w 1998 roku i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektroniki użytkowej, w tym innowacyjnych urządzeń RTV, AGD oraz IT. W pierwszych latach działalności Manta skupiała swoją aktywność głównie wokół akcesoriów do gier komputerowych i konsol wideo. Przełomem w rozwoju firmy było wzbogacenie oferty o nowoczesne nośniki danych, a następnie odtwarzacze DVD, discmany i telewizory kineskopowe CRT.

Historia firmy Manta
  • W 2004 roku wypuszczono na rynek pierwszy telefon komórkowy marki Manta, a w 2005 oficjalnie rozpoczęto produkcję odtwarzaczy MPEG 4 oraz płyt DVD. Kolejne lata przyniosły firmie Manta dynamiczny rozwój, co zaowocowało udostępnieniem nowej kategorii produktów małego AGD. W tym samy czasie swoją premierę miały również pierwsze linie produktów wykonane z zastosowaniem technologii wyświetlania LCD
  • W 2007 roku firma Manta przeszła rebranding marki. Odświeżono m.in logotyp i i przeprowadzono reorganizację wewnętrzną, która wzniosła firmę na kolejny poziom rozkwitu. Manta zaczęła rozwijać się także na rynki zagraniczne i od 2008 roku wyroby sygnowane marką Manta są oficjalnie dostępne w innych krajach Europy środkowo-wschodniej m.in.: w Czechach, Estonii i na Węgrzech.
  • W 2011 roku podpisano umowę na montaż telewizorów Manta w polskiej fabryce oraz wprowadzono do asortymentu telewizory LED 3D.

Manta stała się także liderem na rynku polskim w produkcji deskorolek i hulajnóg elektrycznych, a w 2016 roku odnotowała rekordową sprzedaż swoich telewizorów oraz produktów audio

Manta - akcje sponsoringowe

Manta od początku swojej działalności aktywnie angażowała się w różne działania społeczne, oświatowe i kulturalne. Wielokrotnie okazywała swoje wsparcie polskich Domom Dziecka, szpitalom dziecięcym oraz Centrum Onkologii. W 2014 roku firma stała się także głównym sponsorem popularnego programu rozrywkowego The Voice of Poland oraz Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy w sezonie 2014/2015.

Oferta firmy Manta

W asortymencie firmy Manta dostępne są m.in. wysokiej jakości telewizory, odtwarzacze DVD, dekodery DVB-T2 , adaptery SMART TV, głośniki bezprewodowe, boomboxy, radioodbiorniki i kamery samochodowe. Producent oferuje także innowacyjny sprzęt sportowy w postaci smartwatchy, hulajnóg i deskorolek elektrycznych. W kategorii “Zdrowie i uroda” można znaleźć z kolei nowoczesne masażery do twarzy, czy lampy pierścieniowe stosowane do wykonywania zdjęć produktowych.

Telewizory Manta odznaczają się doskonałej jakości obrazem oraz szeroką funkcjonalnością. Większość modeli wyposażona została w opcję Full HD oraz Ultra HD, co pozwala stworzyć własne kino domowe. Wbudowany moduł WiFi, umożliwia oglądanie ulubionych filmów i programów bezpośrednio z sieci. Nowoczesne telewizory Manta oferują zaawansowane technologicznie rozwiązania w przystępnej, konkurencyjnej cenie, co sprawia, że sprzęt ten cieszy się dużym zainteresowaniem i zadowoleniem wśród konsumentów.

więcej