Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do kolorowania i naklejania

W tej kategorii znajdują się książki do kolorowania i naklejania dla dzieci. Są to pozycje zaliczane do popularnych serii dla najmłodszych, w tym „Maluch koloruje”, „Akademia malucha” „Maluszkowe zadania”, „Domowa akademia”, „Kolorowanki z grubym obrysem” czy „Moje pierwsze kolorowanki z naklejkami”.

Książki do kolorowania dla dzieci 

Do wyboru są liczne książki do kolorowania dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Niektóre rysunki można kolorować wodnym flamastrem. Postaci i przedmioty ukryte pod warstwą lakieru ukażą się wtedy na danej stronie, a po wyschnięciu wody znikną. Dzięki temu maluch może wielokrotnie zaczynać zabawę od nowa. Nie trzeba się przy tym obawiać, że w jej trakcie dziecko się pobrudzi.  

Książeczki do kolorowania zawierają obrazki w różnym kształcie, np. zwierzątek, owoców, warzyw, liczb, liter, pojazdów czy postaci z bajek. Pozwala to dziecku podczas zabawy lepiej poznawać otaczający świat. Książki do kolorowania dla dwulatków często mają gruby obrys, co ułatwia dzieciom zabawę. Rozwiązanie to pomaga im nie wyjeżdżać poza linię, dlatego rysunki wyglądają znacznie estetyczniej.  

Książki z obrazkami do kolorowania często zawierają ćwiczenia, które wspierają rozwój malucha – m.in. motorykę, wyobraźnię, logiczne myślenie, koncentrację, spostrzegawczość czy zdolność kojarzenia. Można ponadto znaleźć książki do kolorowania, w których pod ilustracjami znajduje się zapis tekstowy danego przedmiotu. Stwarza to okazję, aby dziecko poszerzało swój zasób słownictwa. 

Książki z naklejkami na niemowląt i dwulatków 

Najmłodsze dzieci mogą znaleźć w książeczkach kolorowe naklejki, które należy nakleić w odpowiednim miejscu na stronie. Książki z naklejkami dla niemowląt często zawierają naklejki z postaciami bajkowymi, np. Smerfami i królikiem Bingiem

Sprawdź, jak wiele ciekawych tytułów znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź pośród nich publikację, która spodoba się twojemu dziecku i zapewni mu wiele możliwości rozwijającej zabawy. 

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2

Przeczytaj więcej jakie książki dla maluszka wybrać!

Zobacz więcej