Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do kolorowania i naklejania

W tej kategorii znajdują się książki do kolorowania i naklejania dla dzieci. Są to pozycje zaliczane do popularnych serii dla najmłodszych, w tym „Maluch koloruje”, „Akademia malucha” „Maluszkowe zadania”, „Domowa akademia”, „Kolorowanki z grubym obrysem” czy „Moje pierwsze kolorowanki z naklejkami”.

Książki do kolorowania dla dzieci 

Do wyboru są liczne książki do kolorowania dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Niektóre rysunki można kolorować wodnym flamastrem. Postaci i przedmioty ukryte pod warstwą lakieru ukażą się wtedy na danej stronie, a po wyschnięciu wody znikną. Dzięki temu maluch może wielokrotnie zaczynać zabawę od nowa. Nie trzeba się przy tym obawiać, że w jej trakcie dziecko się pobrudzi.  

Książeczki do kolorowania zawierają obrazki w różnym kształcie, np. zwierzątek, owoców, warzyw, liczb, liter, pojazdów czy postaci z bajek. Pozwala to dziecku podczas zabawy lepiej poznawać otaczający świat. Książki do kolorowania dla dwulatków często mają gruby obrys, co ułatwia dzieciom zabawę. Rozwiązanie to pomaga im nie wyjeżdżać poza linię, dlatego rysunki wyglądają znacznie estetyczniej.  

Książki z obrazkami do kolorowania często zawierają ćwiczenia, które wspierają rozwój malucha – m.in. motorykę, wyobraźnię, logiczne myślenie, koncentrację, spostrzegawczość czy zdolność kojarzenia. Można ponadto znaleźć książki do kolorowania, w których pod ilustracjami znajduje się zapis tekstowy danego przedmiotu. Stwarza to okazję, aby dziecko poszerzało swój zasób słownictwa. 

Książki z naklejkami na niemowląt i dwulatków 

Najmłodsze dzieci mogą znaleźć w książeczkach kolorowe naklejki, które należy nakleić w odpowiednim miejscu na stronie. Książki z naklejkami dla niemowląt często zawierają naklejki z postaciami bajkowymi, np. Smerfami i królikiem Bingiem

Sprawdź, jak wiele ciekawych tytułów znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź pośród nich publikację, która spodoba się twojemu dziecku i zapewni mu wiele możliwości rozwijającej zabawy. 

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie

Przeczytaj więcej jakie książki dla maluszka wybrać!

Zobacz więcej