Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Grające i interaktywne książki, układanki dla niemowląt

W naszej ofercie znajdują się grające książki dla niemowląti dwulatków, książki układanki oraz wiele innych tytułów interaktywnych. Są to publikacje, które ukazały się nakładem wydawnictw takich jak m.in. Wilga, Zielona Sowa, Olesiejuk czy Arti.

Książki układanki dla dwulatków

Książki-puzzle dla niemowląt i nieco starszych dzieci zawierają ruchome elementy do przesuwania, układania oraz tworzenia z nich różnych historii. Puzzle są odpowiednio poręczne i duże, aby maluch mógł bez trudu je dopasować i nie miał możliwości ich połknięcia. Każdy element układanki powstaje z mocnej tektury, co zapobiega jego zniszczeniu przez dziecko, np. na skutek rzucania. Układanki należy umieścić w odpowiednim miejscu książki, np. w tabliczkach.

Książki-układanki dla dwulatków i niemowląt zawierają puzzle z różnymi ilustracjami do ułożenia, np. pojazdów, zwierzątek, warzyw, owoców czy budowli. Dziecko podczas zabawy może lepiej poznawać otaczający je świat, w tym różne miejsca, przyrodę, zawody, liczby, litery, słowa, kształty, części ciała itp. Książeczki z puzzlami dla niemowląt rozwijają m.in. małą motorykę malucha, spostrzegawczość czy logiczne myślenie. W książkach znajdują się także krótkie, najczęściej rymowane teksty, które rodzic może czytać swojej pociesze.

Sensoryczne książki puzzle dla niemowląt

Książki-układanki dla dzieci to również publikacje, które zawierają elementy dźwiękowe. Maluch, po naciśnięciu paluszkiem w odpowiednim miejscu, może usłyszeć różne dźwięki, np. odgłosy zwierząt, przyrody czy pojazdów.

Książki z magnesami dla dzieci

Niektóre książki puzzle dla niemowląt i dwulatków zostały wzbogacone o magnesy z kolorowymi ilustracjami. Dziecko ma możliwość ich umieszczania w dowolnym miejscu na stronach książeczki, dzięki czemu za każdym razem układa własną przygodę.

Sprawdź, jak wiele ciekawych, interaktywnych czy grających książek dla najmłodszych znajduje się w naszej ofercie. Wybierz spośród nich publikację, która sprawi radość twojemu dziecku i wspomoże jego rozwój.

więcej

Przeczytaj więcej jakie książki dla maluszka wybrać!

Zobacz więcej