Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o biznesie

Osoba, która prowadzi swój biznes lub zamierza w przyszłości otworzyć własną działalność, powinna nieustannie pogłębiać wiedzę. Pomocne w tej sytuacji okażą się publikacje, które czerpią z różnych dziedzin - ekonomii, marketingu, psychologii i zarządzaniaKsiążki o biznesie to sprawdzone źródło wiedzy na temat założenia firmy. Stanowią odpowiedź na wiele pytań, na przykład, jak stworzyć profil swojej działalności oraz w jaki sposób pozyskać finansowanie? Krok po kroku wyjaśniają metody budowania biznesplanu oraz tajniki procesu rekrutacji.  

Książki o biznesie  

Niezwykle przydatne okaże się psychologiczne ujęcie, które pomoże przekształcić myślenie na typowe dla przedsiębiorcy i człowieka sukcesu. Ponadto w tej kategorii dostępne są pozycje, które pomogą odpowiedzieć na pytanie: „jak być dobrym liderem?”. Książki biznesowe przedstawiają kilka modeli i koncepcji efektywnego przywództwa. Zawarte wskazówki pomogą Ci tworzyć strategie, skupiać wokół siebie najlepszych pracowników oraz zarażać ich swoją wizją. Wielu autorów bazuje na własnych doświadczeniach i wychodząc od osobistych historii, formułuje główne zasady i praktyki, które sprawiają, że ich przedsiębiorstwo odniosło sukces. Książki o biznesie przybliżają również pojęcia związane z ekonomią, takie jak np.: kryptowaluty oraz bitcoiny.  

Książki biznesowe 

Najlepsze książki biznesowe w dużym stopniu nawiązują do psychologii oraz coachingu. Wiele pozycji zawiera w sobie informacje na temat metod sprzedaży oraz sposobów budowania relacji z klientem. Często przewijającym się tematem są także sposoby negocjacji. Publikacje prezentują różne techniki negocjacyjne, ponadto uczą, jak panować nad emocjami oraz prezentują zagadnienia z obszaru kultury biznesu. Istnieją też książki, które odnoszą się do konfliktów między pracownikami, które dają narzędzia do łagodzenia sporów i uzdrawiania relacji zawodowych.  

Książki odnoszą się również do metod wyszukiwania i pozyskiwania klientów. Dzięki nim zgłębisz późniejsze etapy: sztukę prowadzenia rozmów, technikę rozwiewania wątpliwości potencjalnych klientów oraz podtrzymywania dobrych relacji. 

Dzięki poradnikom dowiesz się, jak podnosić wydajność pracy oraz osiągać założone cele, jednocześnie czerpiąc z tego satysfakcję. 

więcej