Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Wysokość produktu
Szerokość produktu
Głębokość produktu
Dostępność
Ocena
Cena

Domki i namioty dla dzieci

Namioty czy domki dla dzieci pozwalają stworzyć odpowiednie miejsce dla latorośli, które będzie sprzyjać długim zabawom na świeżym powietrzu. Odpowiedni wybór to również gwarancja bezpieczeństwa. Warto więc kupić certyfikowane produkty, które są przeznaczone do użytku przez dzieci.

Domki dla dzieci z drewna lub z tworzywa

Domek z drewna dla dzieci dzięki stabilnej i wytrzymałej konstrukcji sprawdzi się w ogrodzie. Dziecko bez obawy przed deszczem, wiatrem czy mocnym słońcem może bawić się bez przeszkód. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie domku ogrodowego dla dzieci z drewna lub tworzywa warto zwrócić uwagę na dopasowanie modelu do wieku dziecka.

Dla starszych dzieci warto wybrać model na palach ze zjeżdżalnią. Z kolei dla młodszych sprawdzi się, drewniany domek ogrodowy dla dzieci z wbudowaną piaskownicą. Ilość dostępnych propozycji pozwala stworzyć spójną aranżację w ogrodzie. Domki drewniane dla dzieci w neutralnej kolorystyce sprawdzą się w klasycznych przestrzeniach.

Namioty dla dzieci niezależnie od wieku

Namiot jest dobrym pomysłem zarówno dla mniejszych i większych dzieci. Można wybrać klasyczny model lub tipi dla dziecka. Główną zaletą, jaką posiadają namioty dla dzieci, jest mobilność. Takie rozwiązanie sprawdzi się na mniejszych powierzchniach, z których raz korzystają dorośli, a raz dzieci.

Możliwość wygodnego przewożenia namiotu sprawdzi się też np. podczas wyjazdu na kemping. Tipi dla dzieci nada się zarówno jako dodatek w ogrodzie jak i do pokoju dziecięcego. Warto zwrócić uwagę z jakich materiałów są wykonane. Na zewnątrz opłaca się wybrać namioty tipi, które będą odporne na deszcz czy wiatr. Z kolei wewnątrz sprawdzi się wykonane z delikatnych materiałów, które są miękkie oraz stanowią ciekawy element wystroju.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń umożliwia dziecku odpowiedni rozwój i jednocześnie zapewnia przy tym poczucie bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb można wybrać domek lub namiot dla dzieci. Bogata oferta modeli i kolorów, pozwala stworzyć dziecku przestrzeń do twórczego spędzania czasu.

Przejrzyj nasz asortyment, aby znaleźć odpowiedni produkt.

więcej

TOP - najczęściej kupowane domki i namioty